Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
277PaapKimmoSõTMM16001:38:08Diplom
934KargajaAveJK Must PuudelNN16102:01:47Diplom
279RikolasSiimMM16101:38:24Diplom
937RätsepKerstiNN16202:02:16Diplom
283TõniseLauriMM16201:38:07Diplom
938JõgiKatrinNN16302:01:59Diplom
284RegoMarioMM16301:38:38Diplom
940PüviLauraTallinnStrongNN16402:01:51Diplom
285KuusaluIvoMM16401:38:15Diplom
941SiemannPipi-LiisNN16502:02:06Diplom
287MaasingKaupoHANSA SKMM16501:38:42Diplom
943AasPiretNN16602:02:09Diplom
288ErmannRaitRADEMARMM16601:38:45Diplom
944LippusHeddaNN16702:01:56Diplom
290AaslaidKauriMM16701:38:54Diplom
949PaatKairiNN16802:02:46Diplom
293DamrozeMarisMM16801:38:47Diplom
951RästKristiinaLLANN16902:02:22Diplom
294KaarAndresEstlander GruppMM16901:38:55Diplom
955VainuraKristiMTA SKNN17002:03:05Diplom
295KuuskmäeKaurMM17001:38:54Diplom
960CiganokaDaryaNN17102:03:08Diplom
296KlaasKunnarEukMM17101:38:40Diplom
963VarikKarolinNN17202:03:10Diplom
298ValdmaaRaidoMM17201:39:19Diplom
964JohansonKairitMainorNN17302:03:31Diplom
299PeepmaaVahurAlutaguse MalevMM17301:39:13Diplom
971KadakTiinakahe silla klubiNN17402:04:03Diplom
300RooRivoMM17401:38:55Diplom
973ValdmetsMaarjaRADEMARNN17502:03:58Diplom
303LeppikRaulMM17501:39:10Diplom
974LeesmentKadriNN17602:03:54Diplom
306HermsaluAndoMM17601:39:11Diplom
982SalusteKai-RiinNN17702:04:19Diplom
311ReigoErkoMM17701:39:07Diplom
987KuusikTiinaNN17802:04:39Diplom
312LeisbergMartinLHV SportMM17801:39:22Diplom
992PütsepMaarjaNN17902:04:40Diplom
313PärnaKristjanMM17901:39:06Diplom
993ReimusKaireTeam YongNN18002:04:52Diplom
315HeliMadisLHV SportMM18001:39:33Diplom
994TüliKristiNN18102:05:15Diplom
316LaurMarkoPekikõhu Reissing TiimMM18101:39:54Diplom
997SiirojaJaanikaOmniva SpordiklubiNN18202:04:55Diplom
318TähesteTanelMETSASõBRADMM18201:39:58Diplom
1000KlausKristiTervisesportNN18302:05:25Diplom
320ErlenheimSiimMM18301:39:28Diplom
1001RandojaTeeleSK TäheNN18402:05:23Diplom
322LaansooVirgoMM18401:39:53Diplom
1002KannKadriNN18502:05:23Diplom
323MändLauriNabala Kohalikud KopradMM18501:39:37Diplom
1008PinkAnneNN18602:05:32Diplom
324KalbinJevgeniJussikese 7 SõpraMM18601:39:53Diplom
1009MarjapuuKarinNN18702:05:30Diplom
325ReinumägiMadisMM18701:39:35Diplom
1013KalliverInnaNN18802:06:27Diplom
328TukkMaikSK METSASõBRADMM18801:40:08Diplom
1016MiilDagmarNN18902:06:12Diplom
329SoomreRandoMM18901:40:17Diplom
1019RüütelRailiRADEMARNN19002:06:27Diplom
331KaggeCarl-RobertMM19001:40:18Diplom
1021KadastikVeronikaNN19102:06:52Diplom
333LepikRainerSeli TervisekeskusMM19101:40:15Diplom
1022JaskaSirliNN19202:07:05Diplom
336AntsoImreMM19201:40:29Diplom
1023PentjärvKairiTLPANN19302:06:59Diplom
337GildenKristenMM19301:40:33Diplom
1024TentsKarinNN19402:07:03Diplom
338BeljantsevAleksandrMM19401:40:27Diplom
1026MalmbergInesNN19502:06:54Diplom
339ZakhodyaevDmitryInspire AgenciesMM19501:40:33Diplom
1028ToomingAiriNaiskodukaitseNN19602:07:07Diplom
340LangelMartinARCTIC SPORTMM19601:40:47Diplom
1032VeidemannTriinNN19702:07:32Diplom
341ToomingMarkoMM19701:40:34Diplom
1033GornischeffSandraNN19802:07:47Diplom
346PalosonMirekSPORDISELTSMM19801:40:37Diplom
349JaaksooRainMM19901:40:42Diplom
1039KossinkovaKristinaTÜaskNN19902:07:47Diplom
352ValdmannVahurMM20001:40:57Diplom
1040VäliJanaNN20002:08:04Diplom
354MalmreMallorCEPMM20101:41:09Diplom
1042RohusteReelikaNN20102:07:51Diplom
358GrahvMargusMTA SKMM20201:41:27Diplom
1043LaurimaaMaiNN20202:07:51Diplom
359KurikKristjanMM20301:41:29Diplom
1044OrgmetsKatiDanceEstNN20302:08:02Diplom
362SulendHerkiMM20401:41:32Diplom
1046MalvaLiinaNN20402:08:33Diplom
365MandriksJaanPPAMM20501:41:00Diplom
1049MardimäeTriinMTü SpordiseltsNN20502:08:37Diplom
366OttensonKaigoMM20601:41:17Diplom
1051EesmaaPamelaAQVA Hotell ja SpaNN20602:08:59Diplom
367TelgmaTenoMM20701:41:34Diplom
1053VitsutMari-LiisNN20702:08:42Diplom
368ShevchukArtemTriBrothersMM20801:41:20Diplom
1056MäeseppHeliSpartaNN20802:09:10Diplom
370UlmLauriMM20901:41:44Diplom
1059VäärtnõuKatrinMTü SpordiseltsNN20902:08:54Diplom
373MaantoaMargusTallinnStrongMM21001:42:06Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.