Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1137OstrovAndrusPäästeametMM503602:15:05Diplom
126LaastAndressportkeskus.eeMM50301:30:26Diplom
646MiksonValentinGraveerimiskeskusMM502401:50:19Diplom
647KokkUrmasTallinna Prantsuse LütseumMM502501:50:26Diplom
394LubiVallo-PeeduSamotarMM501201:42:27Diplom
1168TammTiitARU GRUPPMM503702:17:43Diplom
920TiimusVeljoMM502902:00:47Diplom
410PrantsHeikiVõRU SUUSAKLUBIMM501301:43:04Diplom
412SamokhinYurysylvia.gatchina.ruMM501401:42:30Diplom
177LauringKarreTäppsportlasedMM50401:33:16Diplom
189TompMärtPäästeMM50501:34:05Diplom
445KukkIllarMM501501:44:07Diplom
969ShumanovTiitSiplasedMM503002:03:31Diplom
463PlumerRaivoMTA SKMM501601:44:36Diplom
210TereštšenkovAlekseiU-ClubMM50601:34:39Diplom
214SuursaarÜloMM50701:35:08Diplom
1239MeristeMehisATI ProfiilMM503802:31:34Diplom
472ErvinUrmasMM501701:44:40Diplom
990DalyTomMM503102:04:56Diplom
1011LompTaivoMM503202:06:05Diplom
245RaudseppRaivoMM50801:36:41Diplom
524RämmannAndrusMM501801:46:51Diplom
21VeilbergAgoTAMSALUMM50101:17:25Diplom
281LutsVahurMM50901:38:24Diplom
537BergmannGuidoMM501901:47:28Diplom
795LiikPeeterMM502601:56:18Diplom
800LõhmusIndrekAsef Rand ja TuulbergMM502701:56:32Diplom
557TomuskIlmarKeeleinspektsioonMM502001:48:00Diplom
1082KuusmannHeikiRADEMARMM503302:10:36Diplom
317LaimetsToomasMM501001:39:55Diplom
72LihtSulevMM50201:25:26Diplom
1096HennoTannarMM503402:11:36Diplom
335RennitLexAlbe TeamMM501101:40:38Diplom
350KivisildAinMM55401:40:55Diplom
612MerivooMadisMM551201:49:19Diplom
630KukkAaloElujooksMM551301:50:10Diplom
395PaulusHugoMM55501:42:47Diplom
1164NestorMartMM551702:17:22Diplom
915MünterBrunoKILTSI TööJõURESERVIDMM551502:01:03Diplom
942ZirnaskGunnarMM551602:01:55Diplom
466ToomeTõnisMM55601:44:28Diplom
726LopsikAndreiEesti Energia SpordiklubiMM551401:54:02Diplom
490AvanesovAndreyKaevanduste SpordiklubiMM55701:45:44Diplom
282HallimäeRainMM55301:38:27Diplom
36GromovViktorSK CHAMPIONMM55101:20:49Diplom
556SindonenVoldemarMM55801:47:50Diplom
564LaanmetsJüriMM55901:48:00Diplom
592KardakovAleksandrMM551001:48:57Diplom
86VennikasPeeterEstonian Ultrarunners TeamMM55201:26:51Diplom
600RaudseppAivarAlutaguse MalevMM551101:49:30Diplom
878RikbergAntsSisekaitseakadeemiaMM60801:59:12Diplom
1146SaarendMatiMM601002:15:55Diplom
662SakkeusJüriJooksupartnerMM60501:51:16Diplom
926ÕunapuuUnoõunapuuMM60902:01:39Diplom
732KivisildTiitMM60601:54:14Diplom
495UlkAlarMM60101:45:59Diplom
504LettKalleMM60201:46:08Diplom
518TonkonogovVladislavHANZA Mechanics Tartu ASMM60301:46:44Diplom
805KipperKunoOmniva SpordiklubiMM60701:56:35Diplom
581VainjärvHillarEKVAMM60401:48:48Diplom
1145SoosaarAndresMM65502:16:05Diplom
1155TrausReinMM65602:16:38Diplom
658RistmägiPeepJK HERMESMM65301:50:57Diplom
173KuusikAntsVAK STAIERMM65101:33:07Diplom
435TreimutVladimirMM65201:43:45Diplom
1209KellAarneMM65702:23:22Diplom
1214VehlmannJaanJK HERMESMM65802:24:56Diplom
815TuurÜloMM65401:57:07Diplom
1177TagelIlmarTriSmile/MTA/PõlvaMM70202:19:00Diplom
986ÜprusErik-VoldemarLoksa CEMM70102:05:01Diplom
361KelduKarelMMJ1001:41:24Diplom
115AntonCristianTEAM TTMMJ501:29:05Diplom
124NagelKarl-GustavSK AASPEREMMJ601:30:05Diplom
660PaapJoelMMJ1601:51:15Diplom
153BorouhhinVladMOTUS MTÜMMJ701:31:47Diplom
156BondarsNaurisMMJ801:31:53Diplom
683TankEerikVilkad VirukadMMJ1701:51:50Diplom
443OlvetRivoMMJ1101:44:11Diplom
444GillJakobMMJ1201:43:50Diplom
484JõumeesKarlSuusaklubi JÕuluMMJ1301:45:13Diplom
752NaelAndreMMJ1801:54:44Diplom
506ValtinKristoMMJ1401:45:59Diplom
251NeemMikkMMJ901:37:04Diplom
532MännikKertMMJ1501:46:57Diplom
31MendelMarkMMJ101:20:17Diplom
56LangTanelJK Viljandi TulevikMMJ201:23:20Diplom
61PiiskoppelKauriAo suusaklubiMMJ301:24:39Diplom
78MedarMartiStamina ArcoTransport jooksutiimMMJ401:26:10Diplom
355RiksRandoSK AASPEREMMN1001:41:28Diplom
614KaugeRainOK PõrgupõhjaMMN2101:49:21Diplom
637AstokHaraldKaitsevägiMMN2201:50:04Diplom
638ElmetKarl ErikKaitsevägiMMN2301:50:04Diplom
898LüüsSigmarrixratasMMN2801:59:46Diplom
144GillMihkelMMN501:31:27Diplom
401LukkKristjanTartu ÜlikoolMMN1101:42:32Diplom
407JoonasMihkelLa LuuMMN1201:43:01Diplom
408KaaslaKasparLa LuMMN1301:43:01Diplom
409KikkasKristjanMMN1401:43:05Diplom
168LavrentjevIvan21cc TriatloniklubiMMN601:32:22Diplom
961KoppelRaulMMN2902:02:45Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.