Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
332VirkunenEgertMMN901:40:10Diplom
1100MõekHardoMM45802:12:27Diplom
589PungasHelinNN6401:49:15Diplom
845KartauMadisMMN2601:58:11Diplom
1101VarbKadiNN22402:12:28Diplom
334VahtraJanekMM404401:40:25Diplom
846FlorenJanekMM39301:57:54Diplom
79SõberElionMM4901:26:20Diplom
591KelkMartMM29301:48:39Diplom
847PindusMihkelMM39401:57:49Diplom
1103VasarKaiduMM4012202:12:36Diplom
336AntsoImreMM19201:40:29Diplom
592KardakovAleksandrMM551001:48:57Diplom
848KivisildAndresMMN2701:58:04Diplom
1104RoosilehtGreetaNNJ502:13:02Diplom
81ValdmaaLauriMM5001:26:28Diplom
337GildenKristenMM19301:40:33Diplom
593MõttusKaupoMM29401:49:12Diplom
849SiemannAlarMM4010301:58:08Diplom
1105RoosilehtKristiinaNNN802:13:02Diplom
82RuusUrmasMM401301:26:26Diplom
338BeljantsevAleksandrMM19401:40:27Diplom
850SanglaKarinNN402401:58:26Diplom
83JoonasPeepMM45401:26:45Diplom
595PritsikMarekMM29601:49:30Diplom
84KlampeIndrekMM401401:26:11Diplom
596PärnTaaviMM29701:49:31Diplom
852PrantsusViljoMM4010401:58:02Diplom
1108MõttusOlavMM46002:12:46Diplom
85KingoGunnarMM5101:26:51Diplom
341ToomingMarkoMM19701:40:34Diplom
1109SaidlaRaunoMM46102:12:39Diplom
342SolonenkovaSjuzanaNN2501:40:24Diplom
854RüütelEloNN13601:58:44Diplom
1110KüüsvekMadis-ArnoMM46202:13:04Diplom
344TreimutRaigoMM404601:40:30Diplom
856NõmmisteKalevMM4010701:58:38Diplom
1112KonsapAnniNN22702:12:35Diplom
89SaaverHeikiMM5401:27:21Diplom
345AitmanHannelyNN2601:40:58Diplom
601KaldmaaImreMM408201:49:25Diplom
90PõlgastPriitMM5501:27:40Diplom
858LiivÜlleNN402501:58:39Diplom
1114ReiselAstaNN452702:12:43Diplom
91NisloniRainerMM5601:27:43Diplom
347GrossToomasMM404701:40:57Diplom
603MuuliEerikMMN2001:49:10Diplom
1115KullAetNN501202:13:19Diplom
168LavrentjevIvan21cc TriatloniklubiMMN601:32:22Diplom
101BessonovSergeiADIDASMM6001:28:15Diplom
14PaapHassoADIDASMM1301:14:37Diplom
568MetsvaJanekADIDASMM407601:48:25Diplom
703HanniKaljuAdvokaadibüroo Ahas&Heringson GLOMM408801:52:13Diplom
731HansenJoonasAGA SpordiklubiMM35301:54:24Diplom
335RennitLexAlbe TeamMM501101:40:38Diplom
783OjaAivarAlutaguse MalevMM409601:55:36Diplom
299PeepmaaVahurAlutaguse MalevMM17301:39:13Diplom
600RaudseppAivarAlutaguse MalevMM551101:49:30Diplom
280HärmitsRihoAnts Piibu BridžiklubiMM403901:38:19Diplom
61PiiskoppelKauriAo suusaklubiMMJ301:24:39Diplom
1051EesmaaPamelaAQVA Hotell ja SpaNN20602:08:59Diplom
1052KusmaRomanAQVA Hotell ja SpaMM457502:09:00Diplom
340LangelMartinARCTIC SPORTMM19601:40:47Diplom
527PõldverMatiArminia SKMM27201:46:43Diplom
1168TammTiitARU GRUPPMM503702:17:43Diplom
1264LaasNelearvato dream teamNN30302:40:07Diplom
1273PuusaluJanearvato dream teamNN30802:44:52Diplom
1061NormakKadriAS MavesNN21102:08:57Diplom
800LõhmusIndrekAsef Rand ja TuulbergMM502701:56:32Diplom
1239MeristeMehisATI ProfiilMM503802:31:34Diplom
327KalkKatreAudit PartnerNN2401:39:57Diplom
1067SuursildSiimAudru VallavalitsusMM4011902:09:33Diplom
248TalvikMikkBaltic Cruisers OüMM14601:36:56Diplom
1222PukkKristiBauhofNN404902:26:03Diplom
171PisangStenBellusMM10201:32:54Diplom
837NoormaaIrmenBigbankNN13301:57:32Diplom
268AunpuRivoBriketipoisidMM15501:37:43Diplom
811TruuElizabethC! LembelaNN12801:56:20Diplom
642SauEikoC! MetslaMM31501:50:26Diplom
354MalmreMallorCEPMM20101:41:09Diplom
391PaloTaaviCH Konsultatsioonid OüMM22201:42:31Diplom
392SalujõeKaidiCH Konsultatsioonid OüNN3201:42:31Diplom
886ReinsaluRaulCKE InkassoMM40301:59:57Diplom
155AntalainenLauriCoreGrowMM9401:31:38Diplom
1106MäesaluMarlenCrossFit TartuNN22602:12:31Diplom
1107MägerTanelCrossFit TartuMM45902:12:31Diplom
1044OrgmetsKatiDanceEstNN20302:08:02Diplom
632SolmanRistoDatanorMM31001:50:05Diplom
76KuleshovAleksandrDresseur MTüMM4701:26:01Diplom
1221KõivSigneE Butiik OüNN27602:25:57Diplom
159ReitavKristoE-TreeningMM9601:31:27Diplom
794NisuKasparE-TreeningMM37401:55:55Diplom
250ViltHardiEAÜSMM14801:36:34Diplom
498MetsamaaAnneliEesti AGA Spordiklubi/ FB JooksmineNN5001:45:54Diplom
487AllikmäeMadliEesti Energia ASNN4701:45:22Diplom
633VirkGunnarEESTI ENERGIA SKMM31101:50:18Diplom
110KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM6901:28:48Diplom
457PajoRaineEesti Energia SpordiklubiMM24701:44:28Diplom
726LopsikAndreiEesti Energia SpordiklubiMM551401:54:02Diplom
1247JatsaAnniEesti Energia SpordiklubiNN29202:34:23Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.