Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
137SaarImreMM8201:30:50Diplom
393LentsToomasÕHUVäGIMM22301:42:55Diplom
649KuurmannMadisMM31701:50:14Diplom
905PärnMihkelMM40902:00:30Diplom
138JunsTanelMM8301:31:00Diplom
394LubiVallo-PeeduSamotarMM501201:42:27Diplom
906KuhlbachHannesMM456702:00:31Diplom
139LuiksMeelisElioni SpordiklubiMM8401:31:08Diplom
395PaulusHugoMM55501:42:47Diplom
1163NormakKalevMM47202:17:15Diplom
140MaasikMartinMM8501:31:14Diplom
396KreekEvertMM405501:42:57Diplom
1164NestorMartMM551702:17:22Diplom
141LeisaluTanelMM8601:31:22Diplom
653PretskailoOlegMM31801:50:55Diplom
142DubrovskiJanMM8701:31:26Diplom
398VästerJanekMM22401:42:32Diplom
654SujevTimoOlympic/OlyBetMM31901:50:24Diplom
143KriisaHelarMM402401:31:25Diplom
399SeppTiitTartu ObservatooriumMM22501:43:03Diplom
655ElmetMärtMM455301:50:46Diplom
911LehtpuuErkiMM41002:00:48Diplom
144GillMihkelMMN501:31:27Diplom
656SaidlaSiimMM32001:50:53Diplom
1168TammTiitARU GRUPPMM503702:17:43Diplom
145KaresErtiMM451001:31:19Diplom
401LukkKristjanTartu ÜlikoolMMN1101:42:32Diplom
657JürimaaMihkelMM32101:50:42Diplom
913BondarenkovAlekseiMM456802:00:35Diplom
146ÄrmUrmasMM451101:31:32Diplom
402TähtTaaviMM22601:43:03Diplom
658RistmägiPeepJK HERMESMM65301:50:57Diplom
1170LeppRistoHC TallinnMM47302:17:55Diplom
147RootKonstantinInsparxMM8801:31:29Diplom
915MünterBrunoKILTSI TööJõURESERVIDMM551502:01:03Diplom
148FatkulinRenatMM8901:31:29Diplom
404MiinaHeinoMM452901:42:44Diplom
660PaapJoelMMJ1601:51:15Diplom
916PäriIndrekMM41102:01:10Diplom
1172PeetTanelWidescreenMM47402:18:10Diplom
149VoltIvoKIKMM451201:31:36Diplom
405EdgarsSnepsMM405601:42:54Diplom
150KurikHendrikMM9001:31:34Diplom
662SakkeusJüriJooksupartnerMM60501:51:16Diplom
918KõivKuldarMM41202:01:13Diplom
151MontolaPekkaOy AGA AbMM9101:31:35Diplom
407JoonasMihkelLa LuuMMN1201:43:01Diplom
663LiivakMattiasPEEKONMM32201:50:51Diplom
919SursuVaimarMM41302:01:11Diplom
152TannerLauriLäänemaa KJKMM9201:31:44Diplom
408KaaslaKasparLa LuMMN1301:43:01Diplom
920TiimusVeljoMM502902:00:47Diplom
153BorouhhinVladMOTUS MTÜMMJ701:31:47Diplom
409KikkasKristjanMMN1401:43:05Diplom
665MuinasteRaimoRADEMARMM32301:50:52Diplom
1177TagelIlmarTriSmile/MTA/PõlvaMM70202:19:00Diplom
154BauvaldAndresElioni SpordiklubiMM9301:31:41Diplom
410PrantsHeikiVõRU SUUSAKLUBIMM501301:43:04Diplom
155AntalainenLauriCoreGrowMM9401:31:38Diplom
411KaldaKristerSK Toores JõudMM405701:43:09Diplom
156BondarsNaurisMMJ801:31:53Diplom
412SamokhinYurysylvia.gatchina.ruMM501401:42:30Diplom
924GrossNeemeTüriTriMM4011202:01:07Diplom
157VeberToomasKIRDE KRKMM402501:31:48Diplom
413NormakMargusLüganuseMM453001:43:20Diplom
925SusiSiimJK Must PuudelMM41402:01:18Diplom
158VilgoRiivoMaratoonaridMM9501:31:45Diplom
670JalakGeidoMM32401:51:16Diplom
926ÕunapuuUnoõunapuuMM60902:01:39Diplom
159ReitavKristoE-TreeningMM9601:31:27Diplom
671NaelTõnuMM455401:51:07Diplom
160MuromägiAvoLLAMM9701:31:35Diplom
416NõmmikMartinMM22701:43:25Diplom
672GröönJanarMM32501:51:25Diplom
161RohelpuuEnnoSK VõhmaMM451301:31:29Diplom
417OlleKertRADEMARMM22801:42:58Diplom
673MoksIndrekMM32601:51:24Diplom
162BušinPeepPSRMM9801:32:16Diplom
674RatasJormaMM32701:51:24Diplom
930VolkeHarryTamrexMM41502:01:34Diplom
163AlametsÜlariMM451401:32:41Diplom
419KaegasRaivoMM405801:43:24Diplom
675MadisKalleMM32801:51:17Diplom
164EinbergGeryGECC KONSULTATSIOONID OÜMM9901:32:40Diplom
420SarematTarmoJCI RakvereMM22901:43:21Diplom
676EndriksHendrikMM32901:51:06Diplom
932EdasiIndrekMM41602:01:45Diplom
1188OlloRaulTäppsportlasedMM458202:21:10Diplom
165SemenkovAndreiKIRDE KRKMM10001:32:41Diplom
421SibulArnoMM23001:43:11Diplom
677KotsubaArtjomMM33001:51:06Diplom
933RemekMargusMM41702:02:00Diplom
166GaydonPaulMM402601:32:46Diplom
422LinnamägiTaivoMKMMM23101:43:15Diplom
167HeilPaavoMM402701:32:20Diplom
423PaavelArgoKaitsevägiMM23201:43:40Diplom
679RiskaHenriMM33101:51:38Diplom
168LavrentjevIvan21cc TriatloniklubiMMN601:32:22Diplom
424KalleReinKeskkonnaametMM23301:43:23Diplom
680VeeringPriitMM408701:51:37Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.