Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
377MeierHeikiMM405201:42:06Diplom
1249MeierMaarikaNN405202:34:47Diplom
565MeierHeliNN401501:48:18Diplom
1098MeiesaarLindaNN452502:12:07Diplom
745MeistersonTerjeNN9901:54:56Diplom
291MeltsaMehisMP301:38:49Diplom
31MendelMarkMMJ101:20:17Diplom
215MerenäkkMargareteEratreening.eeNN1301:35:16Diplom
885MerimaaPiretJooksupartnerNN14401:59:31Diplom
1184MerimetsaMaarja-LiisMEDIACOM DREAM TEAMNN25602:20:19Diplom
1239MeristeMehisATI ProfiilMM503802:31:34Diplom
612MerivooMadisMM551201:49:19Diplom
480MesiMeelisHäirekeskusMM25601:45:42Diplom
45MetsMadisMM2701:22:15Diplom
897MetsaMartMM40702:00:31Diplom
1066MetsaErkkiMM45102:09:29Diplom
498MetsamaaAnneliEesti AGA Spordiklubi/ FB JooksmineNN5001:45:54Diplom
222MetsaotsTõnisMM12801:35:05Diplom
1253MetsisSandraNN29502:36:21Diplom
568MetsvaJanekADIDASMM407601:48:25Diplom
650MeyTeaNN401901:50:38Diplom
945MiilVäinoTantsukool PRESTIGEMM41902:02:37Diplom
1016MiilDagmarNN18902:06:12Diplom
404MiinaHeinoMM452901:42:44Diplom
922MikenbergKatrinNN15602:01:02Diplom
851MikkelsaarMihkelFujitsuMM39501:58:12Diplom
840MikkerTaaviMM39101:57:52Diplom
646MiksonValentinGraveerimiskeskusMM502401:50:19Diplom
687MininDianaMEDIACOM DREAM TEAMNN8301:51:47Diplom
1100MõekHardoMM45802:12:27Diplom
651MõikCaisa-MeriliNN7401:50:22Diplom
673MoksIndrekMM32601:51:24Diplom
607MölderHeinarMM455001:49:40Diplom
797MölderJoosepMM37601:55:56Diplom
838MölderIvoTüri SukeldujadMM456301:57:48Diplom
575MõndreskuJanekMM407801:48:51Diplom
151MontolaPekkaOy AGA AbMM9101:31:35Diplom
1192MoorReimoMTA SKMM47502:21:04Diplom
593MõttusKaupoMM29401:49:12Diplom
1108MõttusOlavMM46002:12:46Diplom
723MoudgilCharnjitMM34801:53:59Diplom
1076MovkoOlegKotikiMM45402:10:23Diplom
665MuinasteRaimoRADEMARMM32301:50:52Diplom
24MummIndrekSpartaMM45101:19:11Diplom
915MünterBrunoKILTSI TööJõURESERVIDMM551502:01:03Diplom
160MuromägiAvoLLAMM9701:31:35Diplom
170MuruMerikeNN45201:33:01Diplom
183MustonenMarekMM402801:33:40Diplom
1102MuugaKätlinValio Eesti ASNN22502:12:17Diplom
570MuuliViktorMM454701:48:43Diplom
603MuuliEerikMMN2001:49:10Diplom
493MüürMaretNN4801:46:00Diplom
1262MüürTriinuNN30102:39:18Diplom
613MüürseppTarmoSiiliteamMM408501:44:53Diplom
554MüürseppToomasTüriTriMM407401:47:46Diplom
58MüürseppIvokorp! SakalaMM3501:23:50Diplom
528NaaberMeriliNN5301:47:08Diplom
720NaarisErkkiMM34701:53:57Diplom
671NaelTõnuMM455401:51:07Diplom
752NaelAndreMMJ1801:54:44Diplom
124NagelKarl-GustavSK AASPEREMMJ601:30:05Diplom
509NäksTõnuTrismile/IB KratesMM406801:45:57Diplom
1012NammAndresMMN3002:05:42Diplom
684NapsepHelenaNN8201:51:20Diplom
545NaukaRagnarMM27701:47:13Diplom
232NaurHannesMM403301:36:05Diplom
251NeemMikkMMJ901:37:04Diplom
1099NeerotVirveNN452602:12:05Diplom
1198NeidraKristiNN26402:21:46Diplom
1164NestorMartMM551702:17:22Diplom
678NiidlaHelenaNN8101:51:16Diplom
753NiidumaaAnniSaint-Gobain TEAMNN10301:54:37Diplom
690NikkerElenKahe Silla Klubi jooksusõbradNN8501:51:23Diplom
297NikolajevDmitriKiviõli Keemiatööstuse OüMM452201:39:00Diplom
91NisloniRainerMM5601:27:43Diplom
794NisuKasparE-TreeningMM37401:55:55Diplom
1149NõlvandGeliNN24202:16:02Diplom
16NõmmMarekJooksupartnerMM1401:15:27Diplom
416NõmmikMartinMM22701:43:25Diplom
853NõmmisteSulevSUUSAHULLUDMM4010501:58:36Diplom
856NõmmisteKalevMM4010701:58:38Diplom
1148NoorkikasImreMM4012402:16:02Diplom
837NoormaaIrmenBigbankNN13301:57:32Diplom
1163NormakKalevMM47202:17:15Diplom
413NormakMargusLüganuseMM453001:43:20Diplom
1061NormakKadriAS MavesNN21102:08:57Diplom
169NugaAhtiMM10101:33:00Diplom
855NukkaTarmoIda Prefektuur K9MM4010601:58:07Diplom
220NurkTalisTalis Nurk EhitusMM12601:35:00Diplom
264NurkKristiinaSpartaNN40601:37:40Diplom
622NurmikAndrusMaskidMM455101:50:01Diplom
988NurmisPilleNN501002:05:05Diplom
975OagoReinoMM43002:04:05Diplom
1080OdeKatiNN452202:10:48Diplom
844ÕiglaneTerjeTK MISPONN451301:57:44Diplom
102OinusTiitProrunnerMM6101:28:17Diplom
783OjaAivarAlutaguse MalevMM409601:55:36Diplom
857OjasaarTaunoSimuna SkMM4010801:58:39Diplom
866OkmeesTarvoMM39801:59:11Diplom
417OlleKertRADEMARMM22801:42:58Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.