Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
511ViitmannJaakMM26701:46:34Diplom
256KuuskmäeGertMM15001:37:09Diplom
512RudissaarHannoMMN1701:46:07Diplom
768RozenthalAndreMP501:55:44Diplom
1WachiraIbrahim MukungaMM101:06:01Diplom
257KlettenbergAndresHIGH5 ESTONIAMM15101:37:22Diplom
513VillÜllarMM454001:46:24Diplom
769LepikMarekMM36501:55:04Diplom
2KancysRemigijusKauno maratono klubasMM201:07:43Diplom
258PetersonKristjanMM15201:37:27Diplom
514BogoljubovMarkoMMN1801:46:02Diplom
770ViltAndrusMM36601:55:03Diplom
3SasminKaupoMM301:08:07Diplom
259PuuseppAvoPPAMM403601:37:35Diplom
771LippaIndrekMM409501:55:44Diplom
4VinogradovYurysylvia.gatchina.ruMM401:09:19Diplom
260OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM452001:37:36Diplom
516KiiskRaunoMM26801:46:39Diplom
5TserepannikovSergeiStamina ArcoTransport jooksutiimMM501:10:36Diplom
517VaarmaTanelKIRDE KRKMM26901:46:39Diplom
1029VälkMeelisJõelähtme SingelMM44302:07:13Diplom
6VaineHeinarVAK STAIERMMN101:10:35Diplom
518TonkonogovVladislavHANZA Mechanics Tartu ASMM60301:46:44Diplom
1030LaiMargusTamrexMM4011502:07:29Diplom
7LehismetsPriitMM601:10:36Diplom
263LehtmetsSvenMM15301:37:17Diplom
775RuusmaaHandoScania Eesti ASMM36701:55:31Diplom
1031KotkasKaarelKIRDE KRKMM44402:07:16Diplom
8LillelaidTõnuSpartaMM701:11:36Diplom
520KaselaRolandSK JooksupartnerMM406901:46:47Diplom
9PuustusAntiKJS SakalaMM801:11:37Diplom
521LorviUrmasMM454101:46:49Diplom
777PõiklikHarryMM36801:55:34Diplom
10JõesooArgosportkeskus.eeMM901:12:05Diplom
266SalusMadisMM15401:37:21Diplom
522SeppSimoMMN1901:46:52Diplom
1034SavolainenSilvarLeolaMM4011602:07:48Diplom
11KallasteJaanusMM1001:12:09Diplom
267VoipRaivoMM452101:37:43Diplom
779RolkoMiroslavMM36901:55:33Diplom
1035RannusSanderMM44502:08:01Diplom
12PeltoniemiOssiYlikiimingin NuijamiehetMM1101:12:25Diplom
268AunpuRivoBriketipoisidMM15501:37:43Diplom
524RämmannAndrusMM501801:46:51Diplom
13MarkovAlexeyTÜaskMM1201:14:30Diplom
269KrilovsRingoVokaMM15601:38:01Diplom
525PuuseppMärtJalajälg ASMM27001:46:36Diplom
781TederAlanMassaažiekspert OüMM37001:56:02Diplom
1037KeermaJaanRoosna-Alliku PakiautoMM457402:08:21Diplom
14PaapHassoADIDASMM1301:14:37Diplom
270JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM15701:37:42Diplom
526TaalMartinKIRDE KRKMM27101:46:30Diplom
1038VooremäeÜlariMM44602:07:59Diplom
15LeinAndrusRakvere KJK VIKEMM40101:15:26Diplom
527PõldverMatiArminia SKMM27201:46:43Diplom
783OjaAivarAlutaguse MalevMM409601:55:36Diplom
16NõmmMarekJooksupartnerMM1401:15:27Diplom
272TammikTaavetMM15801:37:59Diplom
784VahtIvarKIRDE KRKMM37101:55:33Diplom
17IlumäeIndrekMM1501:15:40Diplom
273PertelTarmoMM15901:37:48Diplom
529SemenovSergeyMM454201:46:32Diplom
530JõemetsAivoTeam30+MM407001:47:14Diplom
19LeemetMaitTreeningpartnerMM1601:16:34Diplom
275HydeMatthewInglane Eestis OüMM403701:38:06Diplom
787ElkenJaanPEEKONMM37201:55:42Diplom
20TippiBerttreeningplaan.eeMM1701:16:34Diplom
532MännikKertMMJ1501:46:57Diplom
788MälkRobertMM409701:55:57Diplom
21VeilbergAgoTAMSALUMM50101:17:25Diplom
277PaapKimmoSõTMM16001:38:08Diplom
533LoginovAndreiMM454301:47:17Diplom
1045BelitševEgertPPAMM44702:08:37Diplom
22RidalaanReioMM1801:18:45Diplom
278PartsRaunoFB jooksmineMM403801:38:10Diplom
534KivimägiRainSPORDISELTSMM27301:46:57Diplom
790SauTaunoPäästeMM37301:55:52Diplom
23OtsIndrekFuguMM1901:18:55Diplom
279RikolasSiimMM16101:38:24Diplom
24MummIndrekSpartaMM45101:19:11Diplom
280HärmitsRihoAnts Piibu BridžiklubiMM403901:38:19Diplom
536TammertKasparMM27401:46:52Diplom
1048RoosimägiRaunoMM44802:08:38Diplom
25LuikLauriLäänemaa KJKMM2001:19:22Diplom
281LutsVahurMM50901:38:24Diplom
537BergmannGuidoMM501901:47:28Diplom
26MaisteTarmoMM2101:19:35Diplom
282HallimäeRainMM55301:38:27Diplom
538TreimanMarekMM27501:47:28Diplom
794NisuKasparE-TreeningMM37401:55:55Diplom
1050HuntHendrikMM44902:08:47Diplom
27ReitsnikTarmoSTAMINAMM40201:19:45Diplom
283TõniseLauriMM16201:38:07Diplom
539KaegasMargusMM407101:47:28Diplom
795LiikPeeterMM502601:56:18Diplom
28AbramAlarSK Saue TammedMM40301:19:49Diplom
284RegoMarioMM16301:38:38Diplom
796EmajõeTaaviMM37501:55:56Diplom
1052KusmaRomanAQVA Hotell ja SpaMM457502:09:00Diplom
29GrinvaldsGuntisMaratona klubsMM2201:20:00Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.