Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
258PetersonKristjanMM15201:37:27Diplom
770ViltAndrusMM36601:55:03Diplom
3SasminKaupoMM301:08:07Diplom
4VinogradovYurysylvia.gatchina.ruMM401:09:19Diplom
516KiiskRaunoMM26801:46:39Diplom
5TserepannikovSergeiStamina ArcoTransport jooksutiimMM501:10:36Diplom
517VaarmaTanelKIRDE KRKMM26901:46:39Diplom
1029VälkMeelisJõelähtme SingelMM44302:07:13Diplom
7LehismetsPriitMM601:10:36Diplom
263LehtmetsSvenMM15301:37:17Diplom
775RuusmaaHandoScania Eesti ASMM36701:55:31Diplom
1031KotkasKaarelKIRDE KRKMM44402:07:16Diplom
8LillelaidTõnuSpartaMM701:11:36Diplom
9PuustusAntiKJS SakalaMM801:11:37Diplom
777PõiklikHarryMM36801:55:34Diplom
10JõesooArgosportkeskus.eeMM901:12:05Diplom
266SalusMadisMM15401:37:21Diplom
11KallasteJaanusMM1001:12:09Diplom
779RolkoMiroslavMM36901:55:33Diplom
1035RannusSanderMM44502:08:01Diplom
12PeltoniemiOssiYlikiimingin NuijamiehetMM1101:12:25Diplom
268AunpuRivoBriketipoisidMM15501:37:43Diplom
13MarkovAlexeyTÜaskMM1201:14:30Diplom
269KrilovsRingoVokaMM15601:38:01Diplom
525PuuseppMärtJalajälg ASMM27001:46:36Diplom
781TederAlanMassaažiekspert OüMM37001:56:02Diplom
14PaapHassoADIDASMM1301:14:37Diplom
270JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM15701:37:42Diplom
526TaalMartinKIRDE KRKMM27101:46:30Diplom
1038VooremäeÜlariMM44602:07:59Diplom
527PõldverMatiArminia SKMM27201:46:43Diplom
16NõmmMarekJooksupartnerMM1401:15:27Diplom
272TammikTaavetMM15801:37:59Diplom
784VahtIvarKIRDE KRKMM37101:55:33Diplom
17IlumäeIndrekMM1501:15:40Diplom
273PertelTarmoMM15901:37:48Diplom
19LeemetMaitTreeningpartnerMM1601:16:34Diplom
787ElkenJaanPEEKONMM37201:55:42Diplom
20TippiBerttreeningplaan.eeMM1701:16:34Diplom
277PaapKimmoSõTMM16001:38:08Diplom
1045BelitševEgertPPAMM44702:08:37Diplom
22RidalaanReioMM1801:18:45Diplom
534KivimägiRainSPORDISELTSMM27301:46:57Diplom
790SauTaunoPäästeMM37301:55:52Diplom
23OtsIndrekFuguMM1901:18:55Diplom
279RikolasSiimMM16101:38:24Diplom
536TammertKasparMM27401:46:52Diplom
1048RoosimägiRaunoMM44802:08:38Diplom
25LuikLauriLäänemaa KJKMM2001:19:22Diplom
26MaisteTarmoMM2101:19:35Diplom
538TreimanMarekMM27501:47:28Diplom
794NisuKasparE-TreeningMM37401:55:55Diplom
1050HuntHendrikMM44902:08:47Diplom
283TõniseLauriMM16201:38:07Diplom
284RegoMarioMM16301:38:38Diplom
796EmajõeTaaviMM37501:55:56Diplom
29GrinvaldsGuntisMaratona klubsMM2201:20:00Diplom
285KuusaluIvoMM16401:38:15Diplom
797MölderJoosepMM37601:55:56Diplom
30KaasikRagnarMM2301:20:16Diplom
542HallemaaReneMight Just Do ItMM27601:47:10Diplom
287MaasingKaupoHANSA SKMM16501:38:42Diplom
799SulgMadisMM37701:55:56Diplom
288ErmannRaitRADEMARMM16601:38:45Diplom
33SimsonPriitMTÜ Elva JooksusariMM2401:20:30Diplom
545NaukaRagnarMM27701:47:13Diplom
290AaslaidKauriMM16701:38:54Diplom
35KukkKasparSk KeremeisterMM2501:20:19Diplom
548Jartsev-MoontJürgoSimuna SkMM27801:47:45Diplom
293DamrozeMarisMM16801:38:47Diplom
38VahkalKaidoMM2601:20:55Diplom
294KaarAndresEstlander GruppMM16901:38:55Diplom
295KuuskmäeKaurMM17001:38:54Diplom
551HinnAhtoShakespeare kohvikMM27901:47:57Diplom
807KallasKristerRADEMARMM37801:56:31Diplom
1063TiksPriitMM45002:09:04Diplom
296KlaasKunnarEukMM17101:38:40Diplom
298ValdmaaRaidoMM17201:39:19Diplom
1066MetsaErkkiMM45102:09:29Diplom
299PeepmaaVahurAlutaguse MalevMM17301:39:13Diplom
300RooRivoMM17401:38:55Diplom
45MetsMadisMM2701:22:15Diplom
813SoomereAndreMM37901:56:35Diplom
814PunaValdoMM38001:57:00Diplom
303LeppikRaulMM17501:39:10Diplom
1071KõrgveeUrmasMM45202:09:47Diplom
48MäeotsJannesMM2801:21:54Diplom
560EngelMargoTäppsportlasedMM28001:48:18Diplom
816SindonenLauriMM38101:57:06Diplom
561RebaneMatisMM28101:47:54Diplom
1073JärmannRainKaitsevägiMM45302:10:05Diplom
50PalmMartMM2901:22:38Diplom
306HermsaluAndoMM17601:39:11Diplom
818BorzenkovKonstantinMM38201:57:08Diplom
563OtstavelTimoMM28201:48:16Diplom
819RitsoValterMM38301:57:16Diplom
52PollCrisLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM3001:22:36Diplom
820ApinisKalmerMM38401:57:05Diplom
1076MovkoOlegKotikiMM45402:10:23Diplom
53AaveMariusRTA TarbatuMM3101:23:02Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.