Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
449LaikreKatrinNN401301:43:53Diplom
215MerenäkkMargareteEratreening.eeNN1301:35:16Diplom
484JõumeesKarlSuusaklubi JÕuluMMJ1301:45:13Diplom
1270PütsepMailisNNN1302:43:52Diplom
14PaapHassoADIDASMM1301:14:37Diplom
844ÕiglaneTerjeTK MISPONN451301:57:44Diplom
82RuusUrmasMM401301:26:26Diplom
409KikkasKristjanMMN1401:43:05Diplom
412SamokhinYurysylvia.gatchina.ruMM501401:42:30Diplom
1181PetersonLolitaNordea SpordiklubiNN501402:19:37Diplom
163AlametsÜlariMM451401:32:41Diplom
726LopsikAndreiEesti Energia SpordiklubiMM551401:54:02Diplom
233KukkKatrinNN1401:36:18Diplom
506ValtinKristoMMJ1401:45:59Diplom
16NõmmMarekJooksupartnerMM1401:15:27Diplom
550KülljastinenKristiNN401401:47:54Diplom
84KlampeIndrekMM401401:26:11Diplom
859MarjapuuEsterTüriTriNN451401:58:23Diplom
93StandzenieksMärcisMaratona klubsMM401501:27:53Diplom
873RiisTiiaNN451501:59:26Diplom
915MünterBrunoKILTSI TööJõURESERVIDMM551502:01:03Diplom
185RaapIlmarMEIEMM451501:33:43Diplom
445KukkIllarMM501501:44:07Diplom
453TammikAndreMMN1501:44:25Diplom
244PakkanenEilaKJK ViKe/ TapaNN1501:36:54Diplom
17IlumäeIndrekMM1501:15:40Diplom
532MännikKertMMJ1501:46:57Diplom
565MeierHeliNN401501:48:18Diplom
97KimaskEduardJooksupartnerMM401601:27:50Diplom
879SelisteInnaNN451601:59:48Diplom
628RadikKärtTallinnStrongNN401601:50:01Diplom
660PaapJoelMMJ1601:51:15Diplom
942ZirnaskGunnarMM551602:01:55Diplom
187ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM451601:33:58Diplom
463PlumerRaivoMTA SKMM501601:44:36Diplom
505SvyatoslavAntonovMMN1601:45:51Diplom
252MärssLySädeNN1601:37:08Diplom
19LeemetMaitTreeningpartnerMM1601:16:34Diplom
99RoosnuppPriitMM401701:28:15Diplom
631VeeringKairitNN401701:50:25Diplom
901KaasikKairitNN451702:00:30Diplom
1164NestorMartMM551702:17:22Diplom
683TankEerikVilkad VirukadMMJ1701:51:50Diplom
198PärnassaluToomasTäppsportlasedMM451701:34:35Diplom
472ErvinUrmasMM501701:44:40Diplom
253ValkMaretSädeNN1701:37:08Diplom
512RudissaarHannoMMN1701:46:07Diplom
20TippiBerttreeningplaan.eeMM1701:16:34Diplom
123VäljaotsKainViru TullMM401801:29:59Diplom
903MändlaMareNN451802:00:34Diplom
648AasAnneliNN401801:50:57Diplom
208TürksonArneSUUSAHULLUDMM451801:35:08Diplom
752NaelAndreMMJ1801:54:44Diplom
514BogoljubovMarkoMMN1801:46:02Diplom
265JaaskaBrittSK SERVITINN1801:37:31Diplom
524RämmannAndrusMM501801:46:51Diplom
22RidalaanReioMM1801:18:45Diplom
125TikvaIndrekMM401901:30:09Diplom
650MeyTeaNN401901:50:38Diplom
967SäälikTiinaNN451902:03:21Diplom
209SaarLaurTC2000MM451901:34:51Diplom
522SeppSimoMMN1901:46:52Diplom
271KaljuveeDianaNN1901:37:44Diplom
23OtsIndrekFuguMM1901:18:55Diplom
537BergmannGuidoMM501901:47:28Diplom
130AbnerAndreMM402001:30:33Diplom
695BoltovskyMaiaKVüõANN402001:51:47Diplom
1003AlaotsMaieNN452002:05:31Diplom
260OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM452001:37:36Diplom
276SikkMerilinNN2001:37:55Diplom
25LuikLauriLäänemaa KJKMM2001:19:22Diplom
557TomuskIlmarKeeleinspektsioonMM502001:48:00Diplom
603MuuliEerikMMN2001:49:10Diplom
604RuulMatiMM502101:49:34Diplom
614KaugeRainOK PõrgupõhjaMMN2101:49:21Diplom
134VärtonKristjanSK JooksupartnerMM402101:30:29Diplom
1027LõhmusAnneNN452102:06:52Diplom
774ViitakHelleNN402101:55:19Diplom
267VoipRaivoMM452101:37:43Diplom
26MaisteTarmoMM2101:19:35Diplom
289RammulBritNN2101:38:21Diplom
609TilgreTaimarOk KobrasMM502201:49:20Diplom
637AstokHaraldKaitsevägiMMN2201:50:04Diplom
135KüttisRadekMM402201:30:28Diplom
29GrinvaldsGuntisMaratona klubsMM2201:20:00Diplom
292KuslapMinnaNN2201:38:48Diplom
297NikolajevDmitriKiviõli Keemiatööstuse OüMM452201:39:00Diplom
823JaomaaJaneTRISMILENN402201:57:30Diplom
1080OdeKatiNN452202:10:48Diplom
624VeelainErmoMM502301:50:08Diplom
638ElmetKarl ErikKaitsevägiMMN2301:50:04Diplom
136HummalErkkiSpartaMM402301:30:46Diplom
30KaasikRagnarMM2301:20:16Diplom
307HiienõmmViljarMM452301:39:35Diplom
309TrossSandraNN2301:39:13Diplom
1083TreierKaiNN452302:10:53Diplom
842JõessarÜlleNN402301:57:38Diplom
646MiksonValentinGraveerimiskeskusMM502401:50:19Diplom
143KriisaHelarMM402401:31:25Diplom
738VaanDan-TimoKIRDE KRKMMN2401:54:16Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.