Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
333LepikRainerSeli TervisekeskusMM19101:40:15Diplom
551HinnAhtoShakespeare kohvikMM27901:47:57Diplom
613MüürseppTarmoSiiliteamMM408501:44:53Diplom
548Jartsev-MoontJürgoSimuna SkMM27801:47:45Diplom
857OjasaarTaunoSimuna SkMM4010801:58:39Diplom
369KoorKatrinSindi Lanka ASNN3001:41:46Diplom
1213AllasPeepSindi Lanka ASMM47902:25:06Diplom
103ViikojaJanekSindi Spordiklubi KaljuMM6201:28:21Diplom
969ShumanovTiitSiplasedMM503002:03:31Diplom
878RikbergAntsSisekaitseakadeemiaMM60801:59:12Diplom
196LiivakHannesSisekaitseakadeemiaMM11401:34:09Diplom
966ErmEveliineSisekaitseakdeemiaNN403602:03:48Diplom
355RiksRandoSK AASPEREMMN1001:41:28Diplom
124NagelKarl-GustavSK AASPEREMMJ601:30:05Diplom
36GromovViktorSK CHAMPIONMM55101:20:49Diplom
356PalmAnne-LySK JooksupartnerNN2701:41:21Diplom
128KaljuveeJannoSK JooksupartnerMM45801:30:34Diplom
134VärtonKristjanSK JooksupartnerMM402101:30:29Diplom
247LajaLehoSK JooksupartnerMM403401:36:57Diplom
520KaselaRolandSK JooksupartnerMM406901:46:47Diplom
308PohlakTarmoSK JooksupartnerMM404201:39:03Diplom
87ValterMarkoSK JooksupartnerMM5201:27:07Diplom
35KukkKasparSk KeremeisterMM2501:20:19Diplom
328TukkMaikSK METSASõBRADMM18801:40:08Diplom
28AbramAlarSK Saue TammedMM40301:19:49Diplom
265JaaskaBrittSK SERVITINN1801:37:31Diplom
1001RandojaTeeleSK TäheNN18402:05:23Diplom
411KaldaKristerSK Toores JõudMM405701:43:09Diplom
190RandmaaKatriSK Toores JõudNN40201:34:07Diplom
243ÕunapGen-SilverSK Vanad OlümpiaaladMP101:36:42Diplom
67RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM4201:25:08Diplom
161RohelpuuEnnoSK VõhmaMM451301:31:29Diplom
894LinkmannAnnelySKY PLUSNN14701:59:45Diplom
895PelloIvarSKY PLUSMM40601:59:45Diplom
1094KruusmannIngridSKY PLUSNN404202:11:45Diplom
221HaavreReneSkypeMM12701:35:24Diplom
74VafinRenatSkypeMM401201:25:50Diplom
277PaapKimmoSõTMM16001:38:08Diplom
353VolensMaretSpartaNN401001:41:19Diplom
636KiviselgAllanSpartaMM31301:50:43Diplom
136HummalErkkiSpartaMM402301:30:46Diplom
415PetersonTriinSpartaNN401201:43:23Diplom
1185ParboMargeSpartaNN404602:20:39Diplom
935VaabelKirstiSpartaNN403202:01:52Diplom
174JärveMarinaSpartaNN45301:33:16Diplom
722PaiSirleSpartaNN9301:53:51Diplom
216KoppelErkkiSpartaMM12301:35:13Diplom
485VlassovDagmarSpartaNN4601:45:38Diplom
242KuuskJaanusSpartaMM14401:36:39Diplom
759HillerMaikiSpartaNN10801:55:26Diplom
8LillelaidTõnuSpartaMM701:11:36Diplom
264NurkKristiinaSpartaNN40601:37:40Diplom
780OolmetsKatrinSpartaNN11701:56:02Diplom
24MummIndrekSpartaMM45101:19:11Diplom
32RidamäeAlarSpartaMM40401:20:21Diplom
1056MäeseppHeliSpartaNN20802:09:10Diplom
41KukkKaisaSpartaNN301:21:11Diplom
62TeppoAnuSpartaNN401:24:41Diplom
580AunAveSpartaNN6301:48:50Diplom
588KaurKasparSpartaMM29201:48:56Diplom
73RaspelRaidoSPARTA/DECTONAMM45301:25:45Diplom
464GamzejevErikSpordiklubi PõhjarannikMM453401:44:40Diplom
841SmirnovIljaSpordiklubi PõhjarannikMM39201:57:59Diplom
948TammeRaidoSPORDISELTSMM42102:02:29Diplom
534KivimägiRainSPORDISELTSMM27301:46:57Diplom
346PalosonMirekSPORDISELTSMM19801:40:37Diplom
667SildMariiSpordiselts MTüNN7901:51:18Diplom
126LaastAndressportkeskus.eeMM50301:30:26Diplom
10JõesooArgosportkeskus.eeMM901:12:05Diplom
27ReitsnikTarmoSTAMINAMM40201:19:45Diplom
5TserepannikovSergeiStamina ArcoTransport jooksutiimMM501:10:36Diplom
78MedarMartiStamina ArcoTransport jooksutiimMMJ401:26:10Diplom
43JaaskaAllan-PeeterSTAMINA SKMM40801:22:10Diplom
635VironmäkiJohannaSuomettaret/Tuokko OüNN45801:50:27Diplom
208TürksonArneSUUSAHULLUDMM451801:35:08Diplom
34PiirimäePärtelSUUSAHULLUDMM40501:20:36Diplom
853NõmmisteSulevSUUSAHULLUDMM4010501:58:36Diplom
484JõumeesKarlSuusaklubi JÕuluMMJ1301:45:13Diplom
412SamokhinYurysylvia.gatchina.ruMM501401:42:30Diplom
4VinogradovYurysylvia.gatchina.ruMM401:09:19Diplom
42BelousovAlekseisylvia.gatchina.ruMM40701:21:16Diplom
220NurkTalisTalis Nurk EhitusMM12601:35:00Diplom
647KokkUrmasTallinna Prantsuse LütseumMM502501:50:26Diplom
181HeinveeMartinTallinna TehnikaülikoolMM10601:33:02Diplom
628RadikKärtTallinnStrongNN401601:50:01Diplom
373MaantoaMargusTallinnStrongMM21001:42:06Diplom
940PüviLauraTallinnStrongNN16402:01:51Diplom
930VolkeHarryTamrexMM41502:01:34Diplom
1196VolkeRichardTamrexMP1002:21:15Diplom
1030LaiMargusTamrexMM4011502:07:29Diplom
452SihtAiliTAMSALUNN55101:44:20Diplom
21VeilbergAgoTAMSALUMM50101:17:25Diplom
364HimmaEvelynTamsalu AO SuusaklubiNN401101:41:39Diplom
88PajusteJüriTAMSALU AO SUKLMM5301:27:32Diplom
945MiilVäinoTantsukool PRESTIGEMM41902:02:37Diplom
122TrossTiinaTäppsportlasedNN45101:29:57Diplom
1188OlloRaulTäppsportlasedMM458202:21:10Diplom
172LepikKaiaTäppsportlasedNN701:33:05Diplom
177LauringKarreTäppsportlasedMM50401:33:16Diplom
440SuikIngaTäppsportlasedNN4001:43:56Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.