Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
849SiemannAlarMM4010301:58:08Diplom
452SihtAiliTAMSALUNN55101:44:20Diplom
615SiibakKristiNN6801:49:21Diplom
923SiibakMerleNN15702:00:54Diplom
507SiilakAvoMM406701:46:30Diplom
227SiimTarvoJussikese 7 SõpraMM13101:35:36Diplom
574SiimerMartinMM407701:48:39Diplom
997SiirojaJaanikaOmniva SpordiklubiNN18202:04:55Diplom
716SikkErikViru FolkMM409201:53:48Diplom
276SikkMerilinNN2001:37:55Diplom
667SildMariiSpordiselts MTüNN7901:51:18Diplom
1156SildmaIllarMM4012602:16:57Diplom
343SillanpääJouniOy AGA AbMM404501:40:53Diplom
261SillanurmLyTäppsportlasedNN40401:37:41Diplom
489SimsonMargusMM25901:45:51Diplom
33SimsonPriitMTÜ Elva JooksusariMM2401:20:30Diplom
556SindonenVoldemarMM55801:47:50Diplom
816SindonenLauriMM38101:57:06Diplom
696SippKadriTtÜNN8701:52:12Diplom
980SkrylnikovVasilyMM456902:04:09Diplom
469SmirnovMeelisMM406401:44:28Diplom
841SmirnovIljaSpordiklubi PõhjarannikMM39201:57:59Diplom
64SnitsarenkoTarassMM3901:24:45Diplom
79SõberElionMM4901:26:20Diplom
18SokolovaNataliaTsiklonNN101:16:18Diplom
632SolmanRistoDatanorMM31001:50:05Diplom
342SolonenkovaSjuzanaNN2501:40:24Diplom
813SoomereAndreMM37901:56:35Diplom
329SoomreRandoMM18901:40:17Diplom
1145SoosaarAndresMM65502:16:05Diplom
702SorokinaZairaNN451001:52:29Diplom
93StandzenieksMärcisMaratona klubsMM401501:27:53Diplom
55SteptsenkoDaniilMM3301:22:38Diplom
639ŠtõkovStanislavMM31401:50:08Diplom
1199ŠtõkovaKristiinaNN26502:21:31Diplom
440SuikIngaTäppsportlasedNN4001:43:56Diplom
654SujevTimoOlympic/OlyBetMM31901:50:24Diplom
362SulendHerkiMM20401:41:32Diplom
799SulgMadisMM37701:55:56Diplom
919SursuVaimarMM41302:01:11Diplom
925SusiSiimJK Must PuudelMM41402:01:18Diplom
872SuurMaichlNN14001:58:58Diplom
965SuursaarÜlleNN50702:03:36Diplom
214SuursaarÜloMM50701:35:08Diplom
1025SuursildLiisbethNT502:07:09Diplom
1067SuursildSiimAudru VallavalitsusMM4011902:09:33Diplom
505SvyatoslavAntonovMMN1601:45:51Diplom
526TaalMartinKIRDE KRKMM27101:46:30Diplom
836TaalArlesViru ElektrikaubandusMM4010201:57:29Diplom
1177TagelIlmarTriSmile/MTA/PõlvaMM70202:19:00Diplom
318TähesteTanelMETSASõBRADMM18201:39:58Diplom
402TähtTaaviMM22601:43:03Diplom
750TähtMaiuNN10201:55:03Diplom
1128TalantsevLeonidMM4012302:13:45Diplom
203TaliTõnisProrunner/Hawaii ExpressMM11701:34:09Diplom
608TaluTauriMM408301:49:39Diplom
883TalvikTanelMM40201:59:45Diplom
248TalvikMikkBaltic Cruisers OüMM14601:36:56Diplom
970TambergTaunoMM42902:03:45Diplom
179TameriTarviMM10501:33:13Diplom
1168TammTiitARU GRUPPMM503702:17:43Diplom
1175TammSiiriElioni SpordiklubiNN25102:18:57Diplom
1238TammRuttNN28502:30:30Diplom
735TammKristerPereauto Sõprade SpordiklubiMM35501:54:28Diplom
773TammHiie-LiinNN11401:55:25Diplom
558TammTaaviMP401:48:16Diplom
1070TammAnne-LiisNN21502:10:01Diplom
1186TammarAirikaNN25702:20:09Diplom
948TammeRaidoSPORDISELTSMM42102:02:29Diplom
536TammertKasparMM27401:46:52Diplom
438TammesaluRaulMM24201:43:51Diplom
453TammikAndreMMN1501:44:25Diplom
272TammikTaavetMM15801:37:59Diplom
1077TammikTeeleNN21802:10:37Diplom
1088TammjärvMarikaNN452402:11:12Diplom
437TammsaarKristjanSaint-Gobain TEAMMM24101:43:59Diplom
1020TammsaarKristianMM44202:06:47Diplom
683TankEerikVilkad VirukadMMJ1701:51:50Diplom
152TannerLauriLäänemaa KJKMM9201:31:44Diplom
778TarasovaVladaNN11601:55:24Diplom
1189TartuKarinPärnu SõudeklubiNN25902:20:45Diplom
861TarvisVeikoVolvo EstoniaMM4010901:58:27Diplom
46TavitsGaabrielWeekend Warriors IIMM401001:22:18Diplom
733TederEgleValga RattaklubiNN9501:54:31Diplom
781TederAlanMassaažiekspert OüMM37001:56:02Diplom
1182TeeväliLeiliKevekNN65202:19:40Diplom
367TelgmaTenoMM20701:41:34Diplom
869TellingJuhanMM456401:59:08Diplom
870TellingUrmasLahden AhkeraMM502801:59:07Diplom
535TennoKatrenaNN5501:46:42Diplom
1024TentsKarinNN19402:07:03Diplom
1227TeppandTriinNN27802:27:33Diplom
1266TeppandEnnikeNN453502:42:23Diplom
1267TeppandPilleNN30402:42:23Diplom
200TeppoPeepMM11601:34:30Diplom
62TeppoAnuSpartaNN401:24:41Diplom
210TereštšenkovAlekseiU-ClubMM50601:34:39Diplom
205TerveAllanMM11901:34:48Diplom
180TibarMarionMarshNN901:33:37Diplom
920TiimusVeljoMM502902:00:47Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.