Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
610HärmKerstiMTü SpordiseltsNN6701:49:41Diplom
947KirssAndreasMTü SpordiseltsMM42002:01:59Diplom
693PeetrimägiSigreMTü SpordiseltsNN8601:51:42Diplom
1049MardimäeTriinMTü SpordiseltsNN20502:08:37Diplom
1059VäärtnõuKatrinMTü SpordiseltsNN20902:08:54Diplom
1041LeeduLyMultilingua KeelekeskusNN404002:07:58Diplom
323MändLauriNabala Kohalikud KopradMM18501:39:37Diplom
1028ToomingAiriNaiskodukaitseNN19602:07:07Diplom
1084TroostAirikaNaiskodukaitseNN21902:10:41Diplom
1113ToomingValjoNaiskodukaitseMM46402:12:51Diplom
1225KaasikJutaNELSONNN405002:26:29Diplom
954AntonsMailiNKK Järva ringkondNN403402:02:55Diplom
786KoppelMiriamNõMME SKNT401:56:02Diplom
546KoppelTõnuNõMME SKMM454401:47:44Diplom
1178UustaluDianaNordea SpordiklubiNN25202:19:23Diplom
1181PetersonLolitaNordea SpordiklubiNN501402:19:37Diplom
956ÕunLaasNordecon ASMM42502:02:30Diplom
1010MäeMartinNortalMM43902:05:41Diplom
54OrasmaaMikkNortalMM3201:23:05Diplom
393LentsToomasÕHUVäGIMM22301:42:55Diplom
39AntonArviOK ILVESMMN201:20:57Diplom
609TilgreTaimarOk KobrasMM502201:49:20Diplom
383TubliPeeterOK KoperaatorMM21701:42:21Diplom
614KaugeRainOK PõrgupõhjaMMN2101:49:21Diplom
654SujevTimoOlympic/OlyBetMM31901:50:24Diplom
1169IrdJaneOlympic/OlyBetNN24802:18:14Diplom
1171MaripuuTriinOlympic/OlyBetNN24902:17:55Diplom
188BauvaldIndrekOlympic/OlyBetMM10901:33:32Diplom
1229OrgMarisOlympic/OlyBetNN27902:28:37Diplom
497ValkiainenVeikoOlympic/OlyBetMM26201:45:49Diplom
997SiirojaJaanikaOmniva SpordiklubiNN18202:04:55Diplom
805KipperKunoOmniva SpordiklubiMM60701:56:35Diplom
57SaluveerJoonaOmniva SpordiklubiMM3401:23:46Diplom
96EsklaAlgoOriflame EestiMM5801:28:03Diplom
999KäguKaidoOü Cuculus ConsultMM457202:04:58Diplom
737LaagerRainOü MailerMM35701:54:35Diplom
926ÕunapuuUnoõunapuuMM60902:01:39Diplom
697Õunapuu-SeidelbergKailiõunapuuNN8801:52:11Diplom
151MontolaPekkaOy AGA AbMM9101:31:35Diplom
343SillanpääJouniOy AGA AbMM404501:40:53Diplom
189TompMärtPäästeMM50501:34:05Diplom
790SauTaunoPäästeMM37301:55:52Diplom
576KoppelRainPäästeMM28701:48:23Diplom
66MardlaTõnuPäästeMM4101:25:02Diplom
1137OstrovAndrusPäästeametMM503602:15:05Diplom
746OstrovKerliPäästeametNNN401:54:43Diplom
491VeenpereHenrikPäästeametMM26001:45:53Diplom
1189TartuKarinPärnu SõudeklubiNN25902:20:45Diplom
669KaruUlliPD TeamNN8001:51:28Diplom
663LiivakMattiasPEEKONMM32201:50:51Diplom
787ElkenJaanPEEKONMM37201:55:42Diplom
316LaurMarkoPekikõhu Reissing TiimMM18101:39:54Diplom
388PütsepMartinPereauto Sõprade SpordiklubiMM22001:42:09Diplom
735TammKristerPereauto Sõprade SpordiklubiMM35501:54:28Diplom
699HanniKaidoPERHMM33901:51:48Diplom
907SelgeveerKristelPolitsei- ja PiirivalveametNN15102:00:44Diplom
365MandriksJaanPPAMM20501:41:00Diplom
129TjuškaViktorPPAMM7901:30:22Diplom
259PuuseppAvoPPAMM403601:37:35Diplom
1045BelitševEgertPPAMM44702:08:37Diplom
102OinusTiitProrunnerMM6101:28:17Diplom
627Krünvald-JaarmanLiinaProrunnerNN7101:50:09Diplom
661PalitsMariliisProrunnerNN7701:50:53Diplom
668PossulKeidiProrunnerNNN201:51:25Diplom
756PõderLiisProrunnerNN10601:55:16Diplom
203TaliTõnisProrunner/Hawaii ExpressMM11701:34:09Diplom
162BušinPeepPSRMM9801:32:16Diplom
665MuinasteRaimoRADEMARMM32301:50:52Diplom
417OlleKertRADEMARMM22801:42:58Diplom
698AhiKertyRADEMARNN8901:51:54Diplom
973ValdmetsMaarjaRADEMARNN17502:03:58Diplom
1019RüütelRailiRADEMARNN19002:06:27Diplom
288ErmannRaitRADEMARMM16601:38:45Diplom
807KallasKristerRADEMARMM37801:56:31Diplom
1082KuusmannHeikiRADEMARMM503302:10:36Diplom
584LõkkRaivoRADEMARMM29101:48:41Diplom
426HärmEveRaineri JooksuklubiNN3801:43:43Diplom
762UksovDenisRakvere HaiglaMM36101:55:29Diplom
15LeinAndrusRakvere KJK VIKEMM40101:15:26Diplom
1279RentikMerleRakvere LihakombinaatNN405402:52:39Diplom
363LaevNeleRally EstoniaNN2901:41:30Diplom
114HõbeTarmoRally EstoniaMM7101:29:02Diplom
817MägiMarkoRemedex OÜMM4010001:57:01Diplom
71PallingKalleRiigikoguMM4601:25:32Diplom
503KuldväliKalleRimikadMM26501:44:42Diplom
898LüüsSigmarrixratasMMN2801:59:46Diplom
996VestAreRoosna-Alliku PakiautoMM457102:05:19Diplom
1037KeermaJaanRoosna-Alliku PakiautoMM457402:08:21Diplom
798VestMarkoRoosna-Alliku PakiautoMMN2501:55:59Diplom
459PunaBjörnRotaliaMM24801:44:22Diplom
53AaveMariusRTA TarbatuMM3101:23:02Diplom
450SärakIvoRunningExpertMM24501:44:06Diplom
252MärssLySädeNN1601:37:08Diplom
253ValkMaretSädeNN1701:37:08Diplom
437TammsaarKristjanSaint-Gobain TEAMMM24101:43:59Diplom
753NiidumaaAnniSaint-Gobain TEAMNN10301:54:37Diplom
394LubiVallo-PeeduSamotarMM501201:42:27Diplom
108HeideRaikoSaunapunktMM6701:28:45Diplom
775RuusmaaHandoScania Eesti ASMM36701:55:31Diplom
801LõhmusSiljaSEBNN50401:56:32Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.