Ava võistluse menüü
Информация Juhend Rada T-särgi mõõdud Virtuaaljooks Linnadžungel sarja juhend Зарегистрированные Результаты KINKEKAART

Virtuaaljooks

Virtuaaljooksu tulemused leiad SIIT

 


 

VIRTUAALJOOKSU JUHEND

 

  • Eesti Ööjooks – Rakvere virtuaaljooks toimub 1.05 – 30.05.24.
  • Virtuaaljooksu raames saab osaleda Stebby 5 km ja Neptunas 10 km distantsidel ning Cappy lastejooksul.
  • Distantse saab läbida joostes, käies, kepikõndides. Samuti ratastoolis liikudes. Motoriseeritud/elektri toel toimivad jms abivahendid (sh tavaline ratas) on keelatud.
  • Virtuaaljooksu läbimine on võimalik etteantud ajavahemikul 24/7 osalejale sobilikus kohas ja rajal (ei pea läbima Rakveres).
  • Osavõtuks saab registreerida ööjooks.ee registreerimiskeskkonnas. Osavõtutasud sisaldavad käibemaksu ja medali ja/või särgi postitamise tasu.

 

  • Tulemuse sisestamiseks (5 km; 10 km) või läbimise kinnitamiseks (Cappy lastejooks) tuleb registreerunute nimekirjast leida oma nimi (vajadusel kasuta lehe ülaosas otsingut) ning lisada tulemus/kinnitada läbimine nime taga oleval lingil.
  • Tulemust saab sisestada 1.05 – 30.05.24 kell 23.59. Tulemuse sisestamisega hilinenuid jooksu läbinuna ei käsitleta ja medalit/särki ei postitata.

 

  • Kõik Eesti Ööjooks – Rakvere virtuaaljooksu läbinud ja õigeaegselt tulemuse sisestanud/osalemise kinnitanud osalejad saavad medali/särgi (5 km; 10 km) või medali (Cappy lastejooks) endale lähimasse Smartpost Itella pakiautomaati, mille saab valida tulemuse lisamisel. NB! Palume olla tähelepanelikud ja korrektsed pakiautomaadi valikul. Postitustasu EI SISALDU registreerimise hinnas. Pakkide postitamine toimub ainult Eesti piires.
  • Postitus toimub 3-6.06.24. Smartpost Itella toimetab paki teieni kuni 2 päeva jooksul. Juhul kui saadetis ei ole teieni jõudnud, palume meiega ühendust võtta: info@eestimaraton.ee.
  • Virtuaaljooksul osalejatele ei postitata tavavõistlusel väljastatavat stardinumbrit ja lõpetaja kotti, milles sisalduvad partnerite tooted, valdavad joogid. E-diplomi saab virtuaaljooksul osaleja alla laadida tulemuste lehel.
Suurtoetajad
Ülemiste
Nike
Sportland
Neptunas
Tallinna linn
Stebby
KFC
Toetajad
Astera
Astri
Photopoint
Revin Grupp
Panasonic
Palms
Nivea
Fazer
Pumpic
Viking Line
Rakvere Linn
Eesti Kultuurkapital
Cappy
Ülemiste City
Ramudden
Integratsiooni SA
Lammasmäe
Noblessner
RIMI Eesti Linnajooksud
LVSL
A-Sport
Farmi
Maardu linn
Cramo
Haljala vald
Narva linn
Speedo
Panasonic patarei
Pihlaka
Autopartner
Elke Grupp