Tulemused 21,1 KM

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
1AllaRaivoMM101:10:25Your diploma
2KaisÜlari#TeamKaigasMM201:12:42Your diploma
3KallasteJaanusTreeningpartnerMM301:12:50Your diploma
4ÕitspuuAndoMM401:15:15Your diploma
5IlumäeIndrekTreeningpartner DiadoraMM501:15:32Your diploma
6LaurMikkMM601:16:00Your diploma
7OkumuraMasatoChiba universityMMN101:16:28Your diploma
8JallaiRaunoRJ RunningMM701:16:35Your diploma
9SasminKaupoMM801:16:41Your diploma
10GrigorevDmitriiSL TeamMM901:16:52Your diploma
11TiiksaarAaroBE GROUP ASMM40101:17:09Your diploma
12KaisAaron1. jalaväebrigaadMMN201:18:08Your diploma
13JalakasPeepMM1001:18:18Your diploma
14VeilbergAgoKjk VIKEMM55101:18:23Your diploma
15VinogradovYuryMM1101:18:35Your diploma
16BauvaldAndresTelia SKMM40201:18:39Your diploma
17AbramAlarSK Saue TammedMM45101:18:49Your diploma
18BlakeAndrewClapham Chasers ACMM1201:19:25Your diploma
19ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM45201:19:39Your diploma
20VahterKaitTreeningpartnerMM40301:20:12Your diploma
21LiigandJaanuskorp! SakalaMM1301:20:24Your diploma
22PalloRaitMM40401:20:47Your diploma
23LuikLauriLäänemaa KJKMM1401:20:59Your diploma
24MuromägiAvoMM1501:21:17Your diploma
25EnokMarekMM1601:21:54Your diploma
26LepikKaiaTäppsportlasedWN101:22:31Your diploma
27SnitsarenkoTarassMM1701:22:51Your diploma
28AntonovSergeyMM1801:23:04Your diploma
29NisloniRainerSK ProrunnerMM1901:23:17Your diploma
30KalameesMikkTEAM TTMM2001:23:15Your diploma
31HannesVilkMM45301:23:31Your diploma
32TameriTarviJooksurullidMM2101:23:41Your diploma
33RohelpuuEnnoSK VőhmaMM45401:24:03Your diploma
34PihlakLauriSpartaMM2201:24:01Your diploma
35NormakHannesMM40501:24:13Your diploma
36TreesMihkelElke Rakvere ASMMJ101:24:16Your diploma
37KajariPriitSparta SpordiseltsMM50101:24:20Your diploma
38HellermaAndres#HeadinimesedMM2301:24:22Your diploma
39PearceDavidleicester coritanianMM50201:24:04Your diploma
40BelousovAlekseiMM45501:24:48Your diploma
41RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40601:24:54Your diploma
42DubrovskiJanTelia SKMM2401:25:03Your diploma
43MõekEgonMM40701:25:09Your diploma
44KingoGunnarMM2501:25:19Your diploma
45KalaTaaviSpartaMM2601:25:30Your diploma
46PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM2701:25:35Your diploma
47VafinRenatTreeningpartnerMM45601:25:36Your diploma
48SisaskValmarEspak TartuMM2801:25:34Your diploma
49SalusteCarryMM2901:25:55Your diploma
50KokkKristjanSpartaMM3001:26:01Your diploma
51FrolovVladimirJolantexMM45701:26:02Your diploma
52OruaasKalleSK ProrunnerMM3101:26:19Your diploma
53EnnoKristjanTelia SKMM45801:26:29Your diploma
54RootKonstantinFringely AIMM3201:26:38Your diploma
55RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3301:26:40Your diploma
56PehkHeimarT. Dybendahl Lillehammer`94MM3401:27:00Your diploma
57PärnaKristjanMM3501:27:10Your diploma
58KuuskJaanusSpartaMM3601:27:21Your diploma
59EmelianenkoSofiaTIME4RUNWN201:27:28Your diploma
60ÄrmUrmasMM50301:27:52Your diploma
61KolotõginVladimir1.jalaväebrigaadMM3701:28:02Your diploma
62RiisenbergOttoMM40801:28:04Your diploma
63KangurRaulOK PEKOMM45901:28:25Your diploma
64SuviSilvaWN301:28:25Your diploma
65GuitarPavelMM3801:28:27Your diploma
66SiimerMartinProRunnerMM451001:28:28Your diploma
67IgnatjevOlegMM3901:28:45Your diploma
68TammikTaavetMM4001:28:04Your diploma
69MykhalchukArturMM451101:28:45Your diploma
70PihlakSanderMM40901:28:53Your diploma
71SumbergJanekMM401001:28:55Your diploma
72KingiseppReljoMM4101:28:24Your diploma
73JõgiMartinMM4201:28:58Your diploma
74KaarAlarVAK StaierMM4301:29:02Your diploma
75KuivKadiliisSK ProrunnerWN401:29:14Your diploma
76VärtonKristjanJooksupartnerMM401101:29:15Your diploma
77VelbaHilleviWN40101:29:18Your diploma
78JürjenLauriSK JOOKSUPARTNERMM4401:29:25Your diploma
79SavolainenSuloSpartaMM4501:29:44Your diploma
80KuningasAndresMM401201:29:41Your diploma
81SibulJaan21CC TriatloniklubiMM401301:29:21Your diploma
82UngaRobertMM4601:29:55Your diploma
83KovadloKirillMM4701:29:41Your diploma
84KrimmRaidoTreeningpartnerMM4801:29:58Your diploma
85ŠkubelAndreiTreeningpartnerMM4901:30:02Your diploma
86NugaAhtiMM5001:30:16Your diploma
87NikiforovAleksandrREFLECTMM5101:30:17Your diploma
88TuttMarkoTreeningpartnerMM5201:30:23Your diploma
89OranenPeeterSK ProrunnerMM401401:30:01Your diploma
90HeldeOskarMM5301:29:56Your diploma
91PunaBjörnSK ProrunnerMM401501:30:31Your diploma
92KokkKristoMM451201:30:35Your diploma
93KaukülaKristoRakvere SpordikoolMM5401:30:56Your diploma
94DranovRomanMM5501:30:40Your diploma
95KährJanekMM5601:30:46Your diploma
96SuvorovAnatoliKJK Kalev SillamäeMM451301:30:56Your diploma
97AssonAilarKaitsevägiMM5701:31:03Your diploma
98LehtlaReigoSaku MaratonMM451401:31:16Your diploma
99MölderTaunoMM5801:31:22Your diploma
100HeinaruMarisWN501:31:24Your diploma

Pages

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA