Tulemused 21,1 KM

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
1JõesooArgoLäänemaa kergejõustiku klubi MM101:12:23Your diploma
2VinogradovYurisylviagatchinaruMM201:13:55Your diploma
3IvanovIvarMaratonsport OÜMM301:14:31Your diploma
4LillelaidTõnuSpartaMM401:14:34Your diploma
5KošelevVjatšeslavMM45101:14:55Your diploma
6IlumäeIndrekTreeningpartner Diadora JooksutiimMM501:17:03Your diploma
7BrovkoNikolayMM40101:18:03Your diploma
8KülmJürgenTreeningpartnerMMN101:19:02Your diploma
9KrushinEvgeniiSecond WindMM601:19:47Your diploma
10VeilbergAgoKJK VikeMM50101:21:17Your diploma
11KaasikRagnarTreeningpartnerMM40201:21:27Your diploma
12MummIndrekMM45201:21:41Your diploma
13ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM45301:22:19Your diploma
14RinkMeelisSK Viljandi Jokker / PPAMM40301:22:38Your diploma
15TitcombDanielMMN201:22:16Your diploma
16VinogradovYuryMM701:22:54Your diploma
17PollCrisMM801:22:57Your diploma
18KaisÜlariSK JooksupartnerMM901:23:07Your diploma
19KukkKaisaTreeningpartner/PPAWN101:23:13Your diploma
20PilliMoonikaSK JooksupartnerWN201:23:16Your diploma
21HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMN301:23:25Your diploma
22HussarKarelSK JooksupartnerMMN401:23:27Your diploma
23LumbergAlariTreeningpartnerMM1001:23:51Your diploma
24AntonCristianMMN501:23:58Your diploma
25MuromägiAvoRaintree Estonia OÜMM1101:24:00Your diploma
26TiitsRauno200-gaMM1201:24:08Your diploma
27KajariPriitMM45401:24:32Your diploma
28KallakasUrmoSpartaMM1301:24:33Your diploma
29HellermaAndresHead InimesedMM1401:24:51Your diploma
30LepikKaiaTäppsportlasedWN301:24:52Your diploma
31BauvaldAndresTelia SKMM40401:24:54Your diploma
32LoodsaluLauriPPA jooksuklubi / TreeningpartnerMM1501:25:22Your diploma
33TreesMihkelHAT-AutoMPA101:25:43Your diploma
34BelousovAlekseisylviagatchinaruMM40501:25:44Your diploma
35JuhkovJanarTreeningpartnerMM1601:25:48Your diploma
36ReimetsRamonMM1701:26:08Your diploma
37MõekEgonMM40601:26:11Your diploma
38SnitsarenkoTarassTreeningpartnerMM1801:26:34Your diploma
39VahkalKaidoSK ProrunnerMM40701:26:42Your diploma
40TjuškaViktorMM1901:27:15Your diploma
41JankeMaidoVendarioeuMM2001:27:23Your diploma
42PaapUrselsuusahulludMM2101:27:29Your diploma
43ValdmaaLauriSK ProrunnerMM2201:27:44Your diploma
44TameriTarviMM2301:27:36Your diploma
45SiimerMartinSK LiValMM45501:27:47Your diploma
46SalusteCarryMM2401:28:35Your diploma
47VelbaHilleviWN401:28:55Your diploma
48KovadloKirillMM2501:29:03Your diploma
49RohelpuuEnnoVÕHMA SKMM45601:28:59Your diploma
50HeldeOskarMM2601:29:05Your diploma
51PärnaKristjanMM2701:29:01Your diploma
52DubrovskiJanTelia SKMM2801:29:20Your diploma
53VafinRenatTreeningpartnerMM40801:29:25Your diploma
54PetrovAleksandrsylviagatchinaruMM40901:29:34Your diploma
55SikkIvarMM2901:29:44Your diploma
56RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM3001:29:42Your diploma
57PalmAnne-LyWN40101:29:49Your diploma
58ValterMarkoSK ProrunnerMM401001:29:45Your diploma
59VilsonHaroldMMN601:29:50Your diploma
60GoetschPeterMM3101:29:47Your diploma
61BilozorKonstantinMM3201:29:52Your diploma
62TaliTaaviLHVMM3301:29:58Your diploma
63KoitSilverTreeningpartnerMM45701:29:57Your diploma
64VainMathiasMM3401:29:48Your diploma
65RaudseppStevenMM3501:30:04Your diploma
66PihlapEinarRaintree Estonia OÜMM3601:29:47Your diploma
67TikhovNikolaiMM55101:30:05Your diploma
68SotsugovSergeiMM401101:30:11Your diploma
69KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM3701:30:09Your diploma
70TaurDanelLos Toros SKMM401201:29:41Your diploma
71RootKonstantinmalwarebytesMM3801:30:22Your diploma
72TavitsGaabrielMM45801:30:09Your diploma
73UustaloHektorMM3901:30:30Your diploma
74KokkKristjanSWEDBANK / SPARTAMM4001:30:43Your diploma
75KindelHannoSK ProrunnerMM45901:30:47Your diploma
76TootsAleksanderMM451001:30:49Your diploma
77ReiljanRaulMM4101:31:05Your diploma
78AinRomet1JALAVÄEBRIGAADMMN701:31:15Your diploma
79KuuskJaanusSpartaMM4201:31:17Your diploma
80KuningasAndresMM401301:31:12Your diploma
81NõmmMardenCoop FinantsMM4301:31:23Your diploma
82HiieAlfredMM4401:31:07Your diploma
83BarausovaValeriaKrasnogvardeecWN501:31:46Your diploma
84PetristsevVitaliABB SpordiklubiMM401401:31:45Your diploma
85KuuskKlarikaTreeningpartner DiadoraWN45101:31:53Your diploma
86MändRaitTelia SKMM4501:32:00Your diploma
87LangAkeABB SpordiklubiMM4601:32:09Your diploma
88ŠkubelAndreiMM4701:32:10Your diploma
89MölderTaunoPalmakoMM4801:32:23Your diploma
90VirmaRagnarMM4901:32:29Your diploma
91OrmusErkkiMM451101:32:32Your diploma
92DranovRomanMM5001:32:48Your diploma
93KrimmRaidoTreeningpartnerMM5101:32:48Your diploma
94AlaTaimarKeskkonnaagentuurMM5201:32:42Your diploma
95SaadikMadisMM5301:32:53Your diploma
96KübarseppKarmoEesti Energia SpordiklubiMM5401:32:57Your diploma
97GustovAndreiSecond WindMM451201:33:15Your diploma
98MoiseenkoAlekseiPiranhaMM401501:33:15Your diploma
99SemenkovAndreiViru JVPMM401601:33:16Your diploma
100NugaAhtiMM5501:33:24Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.