Tulemused 2016 10km

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
801OlumetsTerjeWN452700:56:37Your diploma
802MikitaMarttiMMN1900:56:37Your diploma
803NurkLiinaRakvere HaiglaWN14300:56:38Your diploma
804SüldJanekMM23600:56:42Your diploma
805VeerväliMagnusMPA8500:56:42Your diploma
806HelisteAndresMM454800:56:43Your diploma
807KukkJaanikaWN14400:56:43Your diploma
808LuikAvoMM454900:56:43Your diploma
809PottiMarkoGrossi ToidukaubadMM23700:56:43Your diploma
810MadisonJaakMM23800:56:43Your diploma
811ArosAireWN404400:56:45Your diploma
812KaskKarl JohannesMPA8600:56:45Your diploma
813TammTimoMM23900:56:45Your diploma
814MöllMikk MargusNautleja KMMPA8700:56:45Your diploma
815KuldmaFredyMM24000:56:46Your diploma
816KramEvaWN14500:56:46Your diploma
817NõmmelaRagnarMM24100:56:46Your diploma
818LichtfeldtMerleWN404500:56:46Your diploma
819KaljuAndresMM24200:56:47Your diploma
820KallipMerjeWN50800:56:47Your diploma
821LondAndresMM24300:56:48Your diploma
822RaudseppAndrusHKScan EstoniaMM24400:56:49Your diploma
823SovaTarmoAS Toom TekstiilMM24500:56:50Your diploma
824KitsingKasparViru ÕluMM407700:56:50Your diploma
825JallaiViktoriaMyFitnessWN14600:56:51Your diploma
826MuuliKajaWN452800:56:52Your diploma
827VaksSandraWN14700:56:52Your diploma
828MaasingLiinaWN14800:56:52Your diploma
829SepmannHannesMM24600:56:52Your diploma
830LepiksaarMirjamWN14900:56:52Your diploma
831KloppBirgitWTA3100:56:53Your diploma
832MurumägiKhirsten TereseWTA3200:56:54Your diploma
833LemberAareOpelMM24700:56:56Your diploma
834JuhkamAndresMM407800:56:57Your diploma
835RüütliKadiSportland Eesti ASWN15000:56:58Your diploma
836LindmetsMirjamWN15100:56:58Your diploma
837ReinsaluUdoMM502100:56:58Your diploma
838ÜlvisteAnna MariaWN15200:56:58Your diploma
839RosenbergTõnisMM24800:57:01Your diploma
840PrinsMargusKahe Silla KlubiMM24900:57:01Your diploma
841AlliksooHeleriKahe Silla KlubiWNN1800:57:02Your diploma
842ÕismetsKaidyKahe Silla KlubiWNN1900:57:02Your diploma
843TullThara-LiisWN15300:57:02Your diploma
844VillersOliverMPA8800:57:02Your diploma
845LindLeidiSportland Eesti ASWN15400:57:04Your diploma
846BalõtševMartinMPA8900:57:04Your diploma
847TamsarTimm RainerMMN2000:57:04Your diploma
848LaiEvelyWN15500:57:05Your diploma
849VeskimäeRiinaSportland Eesti ASWN15600:57:05Your diploma
850PüssAiriWN452900:57:06Your diploma
851KustalaJüriMM65300:57:08Your diploma
852OntonTaaviMM25000:57:08Your diploma
853PeterkopfKatrinWN404600:57:08Your diploma
854PeterkopfIndrekMM455000:57:08Your diploma
855TartoMariTelia SpordiklubiWN15700:57:08Your diploma
856StrikholmKätlinPärnu SõudeklubiWNJ900:57:09Your diploma
857TerasAlarMM407900:57:09Your diploma
858RaudseppJaneWN15800:57:10Your diploma
859LeesmaaRenateWN15900:57:11Your diploma
860NoolSiiriWN16000:57:12Your diploma
861SaabasTimoMM25100:57:12Your diploma
862PäriAhtoMM455100:57:14Your diploma
863AinvereTaaviErgoMM25200:57:14Your diploma
864MustenLauraUp SportWN16100:57:15Your diploma
865PajuriMailiCFC Jaak Mae SuusakoolWN16200:57:15Your diploma
866RehemetsAllanMM25300:57:15Your diploma
867AabreldaalSvenMM502200:57:15Your diploma
868AasmäeSigneElva lasteaed ÕnneseenWN453000:57:15Your diploma
869VoogneJoonasTALLINNA MÕÕKMPA9000:57:16Your diploma
870ErrildMaiduMM502300:57:16Your diploma
871TõnisojaEnemispoWN453100:57:17Your diploma
872Liiv-PohlakRitaWN16300:57:17Your diploma
873Mets-RaudlaKristaWN404700:57:19Your diploma
874AndrejevPavelMM25400:57:19Your diploma
875HolmSigneWN16400:57:21Your diploma
876VeldemannRainMM25500:57:21Your diploma
877OjaItiPreabWN16500:57:21Your diploma
878TederAitaWN16600:57:22Your diploma
879VirkalaMari-LiisWN16700:57:22Your diploma
880LohuVeikoMM408000:57:22Your diploma
881KondRaulMM25600:57:23Your diploma
882MäeotsMarioTartu ÜlikoolMM25700:57:23Your diploma
883LessukAareMM455200:57:24Your diploma
884LimbergAnuWNN2000:57:24Your diploma
885VettikKristiMTÜ Krimelte HundidWN16800:57:24Your diploma
886BogatorjovaJelenaWN404800:57:24Your diploma
887AleksejevaTatjanaWN16900:57:24Your diploma
888PahapillPiretWN17000:57:24Your diploma
889ParkseppMarkoSaint Gobain Glass EstoniaMM25800:57:25Your diploma
890KraanerAnnikaWN17100:57:25Your diploma
891JänesSilverMM25900:57:25Your diploma
892TislerPilleWN17200:57:25Your diploma
893LumisteErkiMPA9100:57:26Your diploma
894NiitStellaWNN2100:57:26Your diploma
895KraanerKairoMM26000:57:26Your diploma
896RumaskKevinKiviõli NoortekeskusMPA9200:57:27Your diploma
897StavrovaViktoriaWN453200:57:28Your diploma
898PeebuAnneliWN453300:57:30Your diploma
899SeemannMarleenWNN2200:57:32Your diploma
900PärnasaluEgle2. JALAVäEBRIGAADWN17300:57:33Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.