Tulemused 2016 10km

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
501AbelJaanikaWN6100:53:00Your diploma
502PaniEgertMM16700:53:01Your diploma
503KössAnnaliisaWN6200:53:03Your diploma
504EvertJaakMM453600:53:03Your diploma
505MahkveiAllanMM16800:53:03Your diploma
506LaurimaaAndrusMM453700:53:04Your diploma
507PlehhovKerstiWN6300:53:04Your diploma
508SaaverSiiriEKUKWN6400:53:04Your diploma
509AruHelenaKvaliteetKliimaWN6500:53:06Your diploma
510StrandmannMaitMM16900:53:06Your diploma
511SuurorgMarkoMM453800:53:07Your diploma
512KoitneGunnarMM60300:53:07Your diploma
513PärnNoella-MadleenWNN800:53:09Your diploma
514AareJoosepMPA6200:53:10Your diploma
515UusmaaTeetMM17000:53:10Your diploma
516KaljurandSilleWN6600:53:11Your diploma
517TilkTanelMM17100:53:11Your diploma
518LuuriEnnoMM453900:53:12Your diploma
519SarapEduardMM17200:53:12Your diploma
520SmorodinaOlesjaWN6700:53:12Your diploma
521ReilandViktorJõhvi PäästeametMM60400:53:13Your diploma
522PultsinKadriWN6800:53:13Your diploma
523GröönJanarMM17300:53:14Your diploma
524ToomTarmoMM17400:53:15Your diploma
525LamburReveWN6900:53:15Your diploma
526TartuAllanJõhvi PäästekomandoMM17500:53:15Your diploma
527HolzbergMadisMM17600:53:16Your diploma
528RannalaRitaWN7000:53:16Your diploma
529SulevJaanikaWNN900:53:18Your diploma
530PõlluäärAndoMM17700:53:18Your diploma
531TeivaTimoMM17800:53:19Your diploma
532KannelKülviWN7100:53:19Your diploma
533MöllerOlaviMM405600:53:20Your diploma
534MikkÜllarMM17900:53:21Your diploma
535LuhaäärAllanMM18000:53:21Your diploma
536TalliAveWN7200:53:22Your diploma
537HommikAivarViljandi SVKMM501500:53:22Your diploma
538ZovoJanarMM18100:53:24Your diploma
539PollEgleWN7300:53:24Your diploma
540PõderSirliWTA2000:53:24Your diploma
541KõrvitsTaaviPreabMM18200:53:25Your diploma
542UiboRainisMM60500:53:25Your diploma
543UbarAlarMM18300:53:25Your diploma
544HaamerElenWN7400:53:26Your diploma
545NormakTiinaKeskkonnaametWN402000:53:27Your diploma
546KrassuljaAlinaLääne-Viru RakenduskõrgkoolWN7500:53:28Your diploma
547RikasAnnikaOma KingWN7600:53:28Your diploma
548KursMariliisJärve SKWN402100:53:28Your diploma
549VahulaArgoMM405700:53:32Your diploma
550KaareJohan VillemTartu SuusaklubiMPA6300:53:34Your diploma
551MännikGailyWN7700:53:35Your diploma
552ValsKristiWN7800:53:35Your diploma
553LaksMaarikaABB SpordiklubiWN7900:53:35Your diploma
554PungIreneWN8000:53:36Your diploma
555TurbKristiinaWN8100:53:37Your diploma
556SärgAllanVisad VirgadMM18400:53:38Your diploma
557LeesÕnneEesti Energia SKWN45900:53:39Your diploma
558PõderSiljaWN402200:53:41Your diploma
559GetmanLjudmillaJK STARTWN60200:53:41Your diploma
560SaaringSanderMPA6400:53:42Your diploma
561KärdiUnoMM70100:53:42Your diploma
562LepikRaunoSK VõhmaMM18500:53:45Your diploma
563PoznahirkoBorissMM551000:53:46Your diploma
564SildeKarmenWNN1000:53:46Your diploma
565HurtKevin1. jalaväebrigaadMMN1800:53:47Your diploma
566EsperkTanelMM18600:53:47Your diploma
567ReediElinaWN451000:53:48Your diploma
568MiljanEgertSK FortisMM18700:53:49Your diploma
569NoolBirgitWN402300:53:53Your diploma
570KletsunAndrei-MM18800:53:55Your diploma
571KallipPeepMM551100:53:59Your diploma
572VahterErmoSpordiseltsMM18900:54:00Your diploma
573ReinoErkiMM19000:54:00Your diploma
574VunkKarmoMM19100:54:01Your diploma
575VeskusEigoNordwoodMM19200:54:02Your diploma
576AnufrijevaOlgaWN8200:54:03Your diploma
577ReilandWoldemarSIG SaksamaaMM551200:54:03Your diploma
578RaidTõnisMM19300:54:04Your diploma
579VeeremaaMarekTVJMM405800:54:04Your diploma
580ThalKaijuOma KingWN402400:54:04Your diploma
581LippGeilyWTA2100:54:05Your diploma
582MesiCarolinTVJWNN1100:54:06Your diploma
583KoltKallePärnu Võrkpalliklubi/Hansaprint OÜMM454000:54:06Your diploma
584HinnoSanderMM19400:54:07Your diploma
585RääkKristoMM19500:54:07Your diploma
586KaruMarkoMM454100:54:08Your diploma
587LepikTanjaWN451100:54:08Your diploma
588TammarAtko-MadisMM405900:54:09Your diploma
589GutmannKerstiWN402500:54:09Your diploma
590TingasSiim1. jalaväebrigaadMM19600:54:09Your diploma
591EhandiRuthMTÜ Eesti Raudtee SpordiklubiWN402600:54:09Your diploma
592PilliMarttiMPA6500:54:09Your diploma
593RüütelElvisMM19700:54:10Your diploma
594EiduksElviraWN8300:54:11Your diploma
595HimmaMaireWN50600:54:13Your diploma
596KomarovNikitaMPA6600:54:13Your diploma
597HeinsaarEneliiWN402700:54:14Your diploma
598KukliKaireWN8400:54:15Your diploma
599KaruRoyMM60600:54:16Your diploma
600LehtpuuMargusMM406000:54:16Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.