Tulemused 2016 10km

PositionLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimesort descendingDiploma
401KährJanekMM13600:51:27Your diploma
402RaudseppRainaWN401600:51:27Your diploma
403LedisMaikenWN45600:51:28Your diploma
404ToodingMeelisWellsportMM404900:51:30Your diploma
405LepikultToomasElioni SpordiklubiMM55800:51:30Your diploma
406RumpHarryMM13700:51:31Your diploma
407MoselHenryMMN1400:51:31Your diploma
408OtsaHeigoMM13800:51:32Your diploma
409PärsRaigoMM13900:51:32Your diploma
410TreierAareSpordiseltsMM14000:51:33Your diploma
411SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM405000:51:33Your diploma
412RästasKristinaWNN600:51:37Your diploma
413ApsalonAivarPreabMM14100:51:38Your diploma
414MarkovaAnnaMotusWN4200:51:38Your diploma
415KadajaneLauriMM14200:51:40Your diploma
416KamsTaaviRakvere Karmeli KogudusMM14300:51:41Your diploma
417TibarIndrekMM14400:51:42Your diploma
418VarikEndreSK Achilleus/Perekond VarikMM14500:51:46Your diploma
419PertelsonAleksanderPerekond VarikMPA5200:51:47Your diploma
420AasmaAhtoMM14600:51:47Your diploma
421KallasKristerTSK JOOSUMM14700:51:47Your diploma
422RatasRaulAQVA SPAMM405100:51:47Your diploma
423PalitsJanarMM14800:51:50Your diploma
424SimmTriinuHALVERWN4300:51:51Your diploma
425LainevoolKaariMTA SKWN4400:51:51Your diploma
426KlausRobinMPA5300:51:51Your diploma
427LaurmaaViktorABB SpordiklubiMM14900:51:51Your diploma
428MironovMargusPärnu TSSMM452900:51:52Your diploma
429VellendEinarMM15000:51:53Your diploma
430KälloSiimMM15100:51:54Your diploma
431AruojaMihkelMM15200:51:55Your diploma
432KoppelKaidoMM453000:51:56Your diploma
433KülaveeUrmasMM55900:51:56Your diploma
434TiganeSilvaWN45700:51:58Your diploma
435LehtsaluUrmoTelia SpordiklubiMM15300:51:59Your diploma
436ReitaluMarkoMPA5400:52:00Your diploma
437VahterKajaWN401700:52:01Your diploma
438TurjaKristelWN4500:52:04Your diploma
439JaskaAhto1. jalaväebrigaadMM501100:52:06Your diploma
440LepmetsMarjuWN4600:52:06Your diploma
441KärdiKätlinKulina LasteaedWN4700:52:07Your diploma
442NeeringRiivoMM405200:52:08Your diploma
443KuleshovaAnnaSpartaWN4800:52:10Your diploma
444PlagnaudJean-LucMM501200:52:10Your diploma
445SokolovTiitMM453100:52:11Your diploma
446ArmJaanikaSpartaWNN700:52:12Your diploma
447PikkofJaanissportloveMM15400:52:13Your diploma
448SuslovaMilenaKJK'Kalev' SillamäeWTA1700:52:14Your diploma
449RaidmaSaimonMM15500:52:14Your diploma
450ArumägiArneMM453200:52:18Your diploma
451NaaritsKerstiHaljala GümnaasiumWN4900:52:18Your diploma
452KoolmeisterIlmarMM15600:52:18Your diploma
453KruusaLeelia1989WN5000:52:19Your diploma
454VaherMarkusTIK MPA5500:52:23Your diploma
455LompPatrickMMJ1600:52:24Your diploma
456LattLauriVia3lMM15700:52:24Your diploma
457MardlaRiinaKolmeksWN401800:52:24Your diploma
458GalkovskiGedrigMMN1500:52:25Your diploma
459JürgenJarmoMMN1600:52:25Your diploma
460SelterAhtoAS Eesti PagarMM453300:52:26Your diploma
461ParboKarl RasmusMMJ1700:52:26Your diploma
462LeisaluRavelMPA5600:52:26Your diploma
463KormikTõnis1. jalaväebrigaadMM15800:52:27Your diploma
464AalUrvoMM15900:52:27Your diploma
465MerilooKatreWTA1800:52:27Your diploma
466NurmEneWN50500:52:28Your diploma
467LumbergKairiTrimtex DreamteamWN5100:52:30Your diploma
468RütmanAnna-BritWTA1900:52:31Your diploma
469ToomsaluKerstiWN401900:52:31Your diploma
470LuudAarneMM453400:52:32Your diploma
471RandMerikeWN5200:52:32Your diploma
472MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM501300:52:34Your diploma
473LaukseLauriMM16000:52:35Your diploma
474VaksKristiinaWN5300:52:36Your diploma
475RahusooTarvoMM16100:52:39Your diploma
476KreekEgert-GerretSambliku klubiMMN1700:52:40Your diploma
477AarmaaAveWN5400:52:40Your diploma
478LeznevskyAndreasMM405300:52:41Your diploma
479LukmannRiivoMM16200:52:42Your diploma
480TederIngaWN45800:52:43Your diploma
481VolkovaTatjanaWN5500:52:43Your diploma
482VatselRigoMM453500:52:44Your diploma
483TatrikSilverMPA5700:52:44Your diploma
484SaareperaEliiseWNJ400:52:46Your diploma
485PõldojaArgoMM16300:52:46Your diploma
486KüttisGüntherMPA5800:52:46Your diploma
487KeppAndreasMPA5900:52:47Your diploma
488NõmbergAarneMM501400:52:47Your diploma
489MesjatsevKevinTüri ÜhisgümnaasiumMPA6000:52:47Your diploma
490Berg-JürgensSiimMM16400:52:48Your diploma
491OrroLiisWN5600:52:48Your diploma
492KallasPriitMM405400:52:48Your diploma
493ReilesAurikaSveba-Dahlen SpordiklubiWN5700:52:49Your diploma
494LaksLiivarMM16500:52:49Your diploma
495RemmelgLiisWN5800:52:52Your diploma
496AartErikMPA6100:52:53Your diploma
497KitvelOlevSaku SuusaklubiMM405500:52:55Your diploma
498KäämerEgleWN5900:52:55Your diploma
499LangKatrinSportland Eesti ASWN6000:52:57Your diploma
500NooniJürgoMM16600:52:59Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.