Tulemused 2016 10km

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
301JoostRobinJK Viljandi TUlevikMPA4100:49:35Your diploma
302PaiAigoEesti Energia SpordiklubiMM10800:49:36Your diploma
303OngaEikoMM10900:49:36Your diploma
304AudruDianaWN3000:49:37Your diploma
305ValdnerRistoMPA4200:49:38Your diploma
306PartanenAndreiMM452200:49:41Your diploma
307VoogneJoonatanTALLINNA MÕÕKMPA4300:49:43Your diploma
308TuhklaHelleLasila PõhikoolWN50400:49:43Your diploma
309KruusmannGeidiWN3100:49:43Your diploma
310AdratKalleMM452300:49:45Your diploma
311PoomLianaWN3200:49:46Your diploma
312UueniMerjeWN3300:49:46Your diploma
313BirnbaumRaigoMM11000:49:47Your diploma
314MaasikFreet-Gevin1. jalaväebrigaadMMN1100:49:47Your diploma
315VeeleidTanelSpordiseltsMM403700:49:47Your diploma
316SaupõldTristanTTTTKMPA4400:49:48Your diploma
317SaksAnett-LeannAlutaguse SuusaklubiWTA800:49:49Your diploma
318KuhiMarkoMPA4500:49:52Your diploma
319LindmäeKairitWN401300:49:53Your diploma
320PressJüriMM403800:49:53Your diploma
321GillMihkelMM11100:49:53Your diploma
322VeltmannEneliAudentesWTA900:49:55Your diploma
323KallisJoelMM11200:49:55Your diploma
324KaldaRaikiMM11300:49:56Your diploma
325PärnCalvinMPA4600:49:57Your diploma
326HäätarõRagnarAQVA SPAMM11400:49:58Your diploma
327RootsKristjanMMJ1200:50:01Your diploma
328MihhailovEduardMM452400:50:04Your diploma
329TruutsUrmasMM50700:50:05Your diploma
330TammeSilverSpordiklubi AltiusMMJ1300:50:05Your diploma
331MerilooKaariWTA1000:50:06Your diploma
332EimlaMihkelMM11500:50:06Your diploma
333SaarEva-MariaKF SuusaklubiWTA1100:50:07Your diploma
334EensooGunnarCYCLONMM403900:50:09Your diploma
335KolesnikovDenisVDV Group OÜMM11600:50:09Your diploma
336RussakAkoMPA4700:50:11Your diploma
337AntonImreMM11700:50:12Your diploma
338HaamerTarviMM404000:50:12Your diploma
339LahiHansRakvere Karmeli KogudusMM55500:50:14Your diploma
340ViglaKristjanMMJ1400:50:16Your diploma
341LõokeRichard21cc TriatloniklubiMPA4800:50:16Your diploma
342MurekasJanarTrelleborgMM11800:50:16Your diploma
343MaasaluKristjanMM11900:50:18Your diploma
344SemenkovaMirellWTA1200:50:19Your diploma
345KasemaaJannoMM12000:50:21Your diploma
346ÕunapGeidiSK Vanad OlümpiaaladWTA1300:50:21Your diploma
347KelduKarelMMN1200:50:23Your diploma
348KuurmaaTarmoMM12100:50:23Your diploma
349KaabelSven DanielMMN1300:50:23Your diploma
350TrullTanelMM12200:50:24Your diploma
351PõdraKarelRakvere Karmeli KogudusMM12300:50:24Your diploma
352LõhmusJanekMM404100:50:25Your diploma
353TammReinMM452500:50:26Your diploma
354ViltmannKadreKolmeksWN3400:50:26Your diploma
355NortsTimoMM12400:50:27Your diploma
356RoosvaldKrisliWN3500:50:27Your diploma
357MaripuuRailiWN3600:50:28Your diploma
358TõnissonJüriMM12500:50:28Your diploma
359VorssJaanusMM404200:50:29Your diploma
360MasingKajaWN3700:50:30Your diploma
361NoodlaTarmoMM404300:50:33Your diploma
362HahndorfMartMM12600:50:34Your diploma
363LillepuuLauraSpartaWTA1400:50:35Your diploma
364MeresmaaTarmoKahe Silla KlubiMM12700:50:38Your diploma
365HulkkoKerstinASTERAWN3800:50:38Your diploma
366MägiLennartMM452600:50:39Your diploma
367MuldHelinaWN3900:50:40Your diploma
368KoseEvelinOlympic CasinoWN401400:50:43Your diploma
369KuleshovVladimirMM404400:50:48Your diploma
370TammTony AtsMTÜ SpordiseltsMPA4900:50:51Your diploma
371SepaSanderMM12800:50:51Your diploma
372MüürseppTiiuWN60100:50:52Your diploma
373KannAntsMM404500:50:52Your diploma
374ArukaskVidrik-Rein1. jalaväebrigaadMM12900:50:54Your diploma
375IlusAndrusMM452700:50:55Your diploma
376RehtlaRennoSK ProRunnerMM13000:50:57Your diploma
377VikatIndrekMM13100:50:57Your diploma
378KiisselMilleniumMMJ1500:50:57Your diploma
379PladoAnuWN4000:50:59Your diploma
380SolopaevaNinaKJK'Kalev' SillamäeWTA1500:51:01Your diploma
381KursAndrusMM404600:51:02Your diploma
382TambergErlendMM404700:51:03Your diploma
383TatrikMatiMM50800:51:04Your diploma
384VirkebauUrmasMM60200:51:06Your diploma
385SaarIlmarMM13200:51:07Your diploma
386RemmelkoorLisannaWNN500:51:08Your diploma
387LippLaurikaitseliitMM55600:51:11Your diploma
388PajuAldoMM404800:51:11Your diploma
389UustaluEeroMM13300:51:13Your diploma
390BažulinaDarjaKJK'Kalev' SillamäeWTA1600:51:15Your diploma
391OtslaAntiEesti SportlaneMM452800:51:15Your diploma
392TeearuRandoSUKL JõuluMPA5000:51:16Your diploma
393TammMärtMM50900:51:16Your diploma
394ErikRiinWN4100:51:18Your diploma
395RingMartin1. jalaväebrigaadMM13400:51:19Your diploma
396RumpAllar1. jalaväebrigaadMM13500:51:20Your diploma
397SildAnvarMTÜ SpordiseltsMPA5100:51:21Your diploma
398PalksaarVahurMM501000:51:22Your diploma
399KippastoKaiWN401500:51:24Your diploma
400PaabstelJuhanMM55700:51:26Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.