Tulemused 2016 10km

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
101PetersonRobertMM4300:44:28Your diploma
102EinbergRaimoSpordiseltsMM4400:44:39Your diploma
103RajuHeidiTeam SportserviceWN700:44:40Your diploma
104SeemaRaulMM401700:44:40Your diploma
105KallasteCarl RobertKaitsejõudude SpordiklubiMPA1500:44:40Your diploma
106VaskAlanMM4500:44:50Your diploma
107LaasmägiHandoMM4600:44:59Your diploma
108TammojaMarioR-KlubiMM4700:45:03Your diploma
109SelinKatrinWTA100:45:10Your diploma
110KuuskmePriitMM451000:45:15Your diploma
111MäeotsMargusMM4800:45:16Your diploma
112MikkorRaunoPreabMM4900:45:18Your diploma
113KebjaReigoEesti Energia SpordiklubiMM5000:45:21Your diploma
114KaskKertMPA1600:45:23Your diploma
115PavljukVladislavKJK'Kalev' SillamäeMMJ700:45:23Your diploma
116MamedovaSainaKJK'Kalev' SillamäeWTA200:45:25Your diploma
117ValdmaaRaidoMM5100:45:25Your diploma
118VesterblomVooteleMM5200:45:28Your diploma
119KuusmikAivarMM50200:45:28Your diploma
120PaasAigorMM401800:45:34Your diploma
121SarvSten-JanMMJ800:45:34Your diploma
122HallemaaReneMight just do itMM5300:45:35Your diploma
123TrummalTõnisMM5400:45:39Your diploma
124TreilmannAndrsMM401900:45:39Your diploma
125MeinerAskoMMN300:45:41Your diploma
126RüsseSamuelMPA1700:45:42Your diploma
127VälkMeelisMM5500:45:42Your diploma
128MoorastTimoMM5600:45:43Your diploma
129TšernovMeelisMM5700:45:43Your diploma
130HimuškinAndreMM451100:45:45Your diploma
131EesmaaErgoMM5800:45:46Your diploma
132LükkSilverMM5900:45:46Your diploma
133LaheHeikiMM402000:45:47Your diploma
134VaksTaaviMM6000:45:48Your diploma
135KedrovaAllaAudentes SKWN40300:45:49Your diploma
136NeemeÜllarMM6100:45:49Your diploma
137SteinbergTanelMM6200:45:53Your diploma
138ReindamReinKiviõli NoortekeskusMMJ900:45:56Your diploma
139KletsunOlga-WN800:45:57Your diploma
140LäätsMärtMM55100:46:03Your diploma
141IvainenToivoMM50300:46:03Your diploma
142AguAivoMM402100:46:06Your diploma
143TikerpaluMihkelNUKU teaterMM6300:46:10Your diploma
144KannelEditWN40400:46:12Your diploma
145EicheElisabethWTA300:46:12Your diploma
146KannaSanderMPA1800:46:15Your diploma
147MoorastReioMM6400:46:16Your diploma
148KrullKristjanMM6500:46:16Your diploma
149KaskaMarkoMM402200:46:16Your diploma
150LiivlaidHediTAIWN900:46:24Your diploma
151KartashKarlisMMN400:46:27Your diploma
152LillepMarisSA Põhja-Eesti RegionaalhaiglaWN1000:46:31Your diploma
153PetersonRichardMM6600:46:35Your diploma
154CroenenJorisMM6700:46:41Your diploma
155MonesMaritaWN1100:46:41Your diploma
156AllmägiAapSK RadaMM6800:46:42Your diploma
157SaareperaJaanusArs ProjektMM6900:46:42Your diploma
158MaislaMariWNJ100:46:46Your diploma
159RebaneTaivoMM60100:46:48Your diploma
160SoovikJüriMM55200:46:50Your diploma
161RehtlaKadri-LiisWNN200:46:50Your diploma
162EttiAnniWN1200:46:53Your diploma
163RajasMeritWN1300:46:54Your diploma
164EttiTaaviMM7000:46:54Your diploma
165RamulSanderSelverMMN500:46:55Your diploma
166VauKätlinTreenigpartnerWN1400:46:57Your diploma
167LugenbergKüllikiWN40500:46:58Your diploma
168PallasMailiWN1500:46:58Your diploma
169SeilEidoMM402300:46:58Your diploma
170ViidakasEstaWN50100:47:01Your diploma
171KeärAndresRakke SKMM50400:47:02Your diploma
172AleksejevAndreiKuldkaruMM7100:47:02Your diploma
173AabreldaalRobinMPA1900:47:05Your diploma
174AruAimarMMN600:47:06Your diploma
175StroomInnoMM402400:47:07Your diploma
176KuldpärgEneWN40600:47:12Your diploma
177KustavsonKatrinSpordiseltsWN1600:47:13Your diploma
178TopsKenriMPA2000:47:14Your diploma
179AtonenLiis GreteAudentese SK/Tallinna ÜhisgümnaasiumWTA400:47:14Your diploma
180PladoHelena RiinTelia SKWTA500:47:20Your diploma
181VildersenTarmoMM7200:47:20Your diploma
182VeermetsAnuWN45200:47:24Your diploma
183ValangAnnKSK AlemWN1700:47:25Your diploma
184KäguDianaFazer Eesti ASWN40700:47:26Your diploma
185TederKatrinFazer Eesti ASWN40800:47:26Your diploma
186MändlaRaulALSO Eesti OÜMM402500:47:28Your diploma
187RidalaanRobertMPA2100:47:30Your diploma
188LaanekiviTeetMMN700:47:30Your diploma
189IlvesPeeterMM7300:47:32Your diploma
190AunAllanMM7400:47:32Your diploma
191PüssimMartinMM7500:47:33Your diploma
192VeeringMooritsMPA2200:47:37Your diploma
193KaareAndresMM7600:47:38Your diploma
194PärnojaStefiHaljala GümnaasiumWTA600:47:39Your diploma
195KaseKarl-EmilMMJ1000:47:40Your diploma
196LepasaluSiimMM7700:47:41Your diploma
197TeearuNeemeSK SaardeMM451200:47:43Your diploma
198KannelRannoMPA2300:47:45Your diploma
199MaaringLauriMM402600:47:47Your diploma
200HudilainenEerikSK MITSMPA2400:47:47Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.