Tulemused 2016 10km

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
1MedarMartiTreeningpartner/DiadoraMMN100:33:42Your diploma
2AndressonMartTÜASK / Alternatiivsed JooksjadMM100:33:46Your diploma
3RataseppRaitMM200:34:44Your diploma
4ReitsnikTarmoTreeningpartnerMM40100:35:22Your diploma
5NõmmRavoCYCLONMM40200:35:38Your diploma
6OsjametsMadisEdinburgh ACMM300:35:50Your diploma
7VahterKaitTreeningpartnerMM40300:36:29Your diploma
8NiineKristjanSK ProRunnerMM400:36:52Your diploma
9RehelemStevenTreenigpartnerMM500:36:53Your diploma
10KüünrussReemetSPARTA SSMM40400:36:56Your diploma
11JaksonAhtoSK ProRunnerMM45100:37:54Your diploma
12RausMadisMM600:37:58Your diploma
13CaballeroMariaWN100:38:02Your diploma
14KaursonTomasLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM700:38:04Your diploma
15JesinSanderRakvere ViKeMPA100:38:14Your diploma
16RõukMargusMM800:38:23Your diploma
17BarsegjanAstrid MaiTreeningpartner/DiadoraWNN100:38:29Your diploma
18PartsPriitTäppsportlasedMM40500:38:33Your diploma
19HellermaAndresMM900:38:44Your diploma
20TibarMarionSparta/MarshWN200:38:45Your diploma
21KuusikMaieLillepallid/SpartaWN40100:39:00Your diploma
22YoshitoTsubasaMM1000:39:09Your diploma
23BõkovRainerKjk VIKEMMJ100:39:25Your diploma
24KaskVilluMM45200:39:44Your diploma
25RoopJaanNõmme KJKMPA200:39:46Your diploma
26GreenbaumJannoSpartaMM40600:39:47Your diploma
27KasekampAndrusCYCLONMM40700:39:47Your diploma
28ErmelIndrekSK ProRunnerMM1100:39:47Your diploma
29KaasikuJarmoAMBLA SKMPA300:39:58Your diploma
30SepparElvisFB JooksmineMM1200:39:58Your diploma
31KovadloKirillMM1300:39:59Your diploma
32KalausHargoSOS Lasteküla Eesti ÜhingMM40800:39:59Your diploma
33SootsViivi-AnneTreeningpartner/DiadoraWN45100:40:09Your diploma
34VirkebauArdoMM1400:40:20Your diploma
35HinnPilleSpartaWN300:40:21Your diploma
36NõmmelaAndiKose 2000MPA400:40:23Your diploma
37LeemetRaidoMM1500:40:26Your diploma
38SoosaluKarlKÜGMMJ200:40:30Your diploma
39TootsAleksanderMM45300:40:33Your diploma
40RemmelgAlariMM1600:40:34Your diploma
41IvaskKristoMM1700:40:35Your diploma
42RahaArletMMN200:40:48Your diploma
43AnnamaJaanusMM40900:40:50Your diploma
44LilleViljarMM1800:40:51Your diploma
45KalninsUldisMM45400:40:53Your diploma
46KurgRaimokivilinna koolMM1900:41:01Your diploma
47SalusaarMartMM2000:41:02Your diploma
48AltMartiMPA500:41:03Your diploma
49KuslapMinnaWN400:41:03Your diploma
50PereRenéVana Kooli MehedMM50100:41:16Your diploma
51LuiksMeelisTelia SpordiklubiMM401000:41:24Your diploma
52MarcinkeviczRobinSportTravel EstoniaMMJ300:41:24Your diploma
53KelkMartTeam STIHLMM2100:41:42Your diploma
54PappelJaanusMM45500:41:53Your diploma
55RoosimetsJannoMM2200:41:54Your diploma
56AlametsÜlariMM45600:41:55Your diploma
57ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM45700:41:56Your diploma
58ViltLauriMM2300:41:58Your diploma
59KohoErkiSelverMM2400:42:06Your diploma
60TuubelPriitMM45800:42:09Your diploma
61TammTaaviMMJ400:42:18Your diploma
62KermHendrik JohannLinnumetsaMPA600:42:27Your diploma
63KoskinenMarkoNarva Eesti Gümnaasium/SK ÄKKEMMJ500:42:31Your diploma
64HarjoRainMM2500:42:32Your diploma
65InnoErmoMM2600:42:36Your diploma
66KlettenbergAndresHigh5 EstoniaMM2700:42:40Your diploma
67MäeMikkMM2800:43:02Your diploma
68VahterJanarMM2900:43:04Your diploma
69KaljuveeKristoMM3000:43:07Your diploma
70RõžovVladimirMM45900:43:09Your diploma
71TeppanDeiviWN500:43:12Your diploma
72PaesüldHarlesBigbank ASMM401100:43:14Your diploma
73KadakTiitRound TableMM3100:43:18Your diploma
74TomsonTauriKjk VIKEMPA700:43:19Your diploma
75AllmereKarl-JohannesT.A. VARUOSAD OÜMPA800:43:19Your diploma
76MatsuMärtenMM3200:43:20Your diploma
77SildTristan AikTreeningpartnerMPA900:43:31Your diploma
78VaherAnnikaWN40200:43:38Your diploma
79MihailovKasparMM3300:43:40Your diploma
80LeibenauHeleriSK Metsasõbrad, AS Draka Keila CablesWN600:43:43Your diploma
81TukanovKonstantinMM401200:43:44Your diploma
82TannerLauri1. jalaväebrigaadMM3400:43:47Your diploma
83OttoAleksanderMPA1000:43:51Your diploma
84KaskaHardyMPA1100:43:53Your diploma
85PartsRaimondNõmme RattaklubiMPA1200:43:54Your diploma
86AtonenMarekVAK StaierMM3500:43:57Your diploma
87AnnamaMeelisMM401300:43:59Your diploma
88AdliToomasMPA1300:43:59Your diploma
89RoosmaaViljarCYCLONMM3600:44:00Your diploma
90HelemäeEroMM401400:44:08Your diploma
91JakobsonTaaviMM3700:44:09Your diploma
92KaegasRogerAO Tamsalu SUKLMPA1400:44:13Your diploma
93KunmanJarek-KarlMMJ600:44:16Your diploma
94LepiksaarMadisMM3800:44:20Your diploma
95AasAndresIITEE SKMM3900:44:20Your diploma
96TarumRolandMM4000:44:22Your diploma
97KudrjavtsevKonstantinMM4100:44:23Your diploma
98RitariMarekMM401500:44:23Your diploma
99TuiskKristjanÕhuvägiMM4200:44:24Your diploma
100KaigasEinarJooksupartnerMM401600:44:28Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.