Results 10 KM

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
1AbnerMarkTreeningpartnerMMN100:31:47Your diploma
2GamovKonstantinSecond WindMM100:32:35Your diploma
3MedarMartiTreeningpartnerMMN200:32:52Your diploma
4GathyAlexisCognac athletic clubMM200:33:34Your diploma
5TippiBertCFC SpordiklubiMM300:33:54Your diploma
6KuleshovAleksandrAGRATA PRINT MM400:34:17Your diploma
7UšakovRomanMM500:34:35Your diploma
8StrokovDimitrySecond WindMM600:35:38Your diploma
9SusiSiimJK Must Puudel/ TreeningpartnerMM700:35:49Your diploma
10SulevVeikoMM800:35:57Your diploma
11RehelemStevenTreeningpartnerMM900:36:21Your diploma
12HermsaluMaidoMM1000:36:20Your diploma
13TederMarkoSK ProrunnerMM1100:37:23Your diploma
14SaarKaidoBronx woodMM50100:37:39Your diploma
15AltMartiTrismileMMJ100:37:55Your diploma
16TuubelPriitMM45100:37:58Your diploma
17KuslapMinnaSK JOOKSUPARTNERWN100:37:57Your diploma
18BõkovRainerKjk VIKEMMN300:38:05Your diploma
19OttoAleksanderKJK Kalev SillamäeMMJ200:38:06Your diploma
20PetrovDmitriiMM45200:38:14Your diploma
21SuunDaanaSportlandWN200:38:24Your diploma
22KaasikuJarmoAmbla SKMMJ300:38:34Your diploma
23TornLilianaTäppsportlasedWN45100:38:53Your diploma
24RebaneAleksanderWürthMM40100:38:59Your diploma
25VoroninnDmitriiEesti EnergiaMM45300:39:04Your diploma
26VeilbergMeelisMM55100:39:18Your diploma
27LükkMerlyn#HeadinimesedWN300:39:11Your diploma
28KimaskEduardSK JOOKSUPARTNERMM45400:39:25Your diploma
29RõukMargusMM1200:39:31Your diploma
30OsvetSanderSpartaMM50200:39:41Your diploma
31SchmidtRobertRKIKMM1300:40:08Your diploma
32LillmetsElisWTA100:40:10Your diploma
33TomingasIndrekKaitseliitMM40200:39:57Your diploma
34KuznetsovAndreiEesti Energia SpordiklubiMM1400:40:13Your diploma
35KalaTiinaJooksupartnerWN400:40:29Your diploma
36PereReneTeam Sokos Hotels TallinnMM55200:40:35Your diploma
37TootsAleksanderMM45500:40:37Your diploma
38VarikMikkSK JOOKSUPARTNERMM1500:39:22Your diploma
39UdeküllMargusMM1600:40:46Your diploma
40MorgensonJanKuningamäe spordiklubiMMJ400:39:23Your diploma
41RoosimägiMartSwedbankMM1700:40:49Your diploma
42PappelJaanusVIIMSI SPORTMM45600:40:50Your diploma
43PõldsaarPaulTulepuuMM40300:40:53Your diploma
44SaareTarmoMM50300:40:52Your diploma
45KriikRistoUnited Finance Estonia OÜMM1800:41:02Your diploma
46ZvorovskiHennMM50400:41:07Your diploma
47TõnismäeMarekTäppsportlasedMM40400:41:10Your diploma
48KajuAleksanderMPA100:41:13Your diploma
49ParkseppMarekSK ServitiMM1900:40:11Your diploma
50LangebraunStepanMM2000:41:16Your diploma
51ZhingelDmitryMM2100:41:14Your diploma
52SootsViivi-AnneTreeningpartner DiadoraWN45200:41:22Your diploma
53LeisSten-JörgenAndsumäe SKMPA200:41:28Your diploma
54VoormansikKaupoMM2200:40:56Your diploma
55KarriKaarel1. jalaväebrigaadMMN400:41:21Your diploma
56AntonovBorisMM2300:41:31Your diploma
57MirotvortsevaJekaterinaKJK Kalev SillamäeWTA200:41:35Your diploma
58KurgRaimoMM2400:41:37Your diploma
59AlavereJanariMPA300:39:51Your diploma
60LilleViljarMM2500:41:38Your diploma
61RosenbergTiitMM2600:41:34Your diploma
62RebaneAndreas1.jalaväebrigaadMM40500:41:24Your diploma
63LehesmetsKristjanAasta Auto ASMM2700:41:52Your diploma
64ManytskyiVolodymyrI love supersport TallinnMM2800:42:13Your diploma
65KelkMartTeam StihlMM2900:42:14Your diploma
66GritskevichGalinaTALLINNA SS KALEV KERGEJÕUSTIKUKOOLWNJ100:42:10Your diploma
67HelemäeEroMM40600:42:22Your diploma
68LilleVeikoOK WestMM3000:42:15Your diploma
69TreilmannAndresMM40700:42:34Your diploma
70MikkSiljaWN50100:42:21Your diploma
71VintMirjamTreeningpartnerWN40100:42:45Your diploma
72MägisaluHelaryVändra'suure Karu pojad'MMN500:42:42Your diploma
73TrummalTõnisMM3100:42:49Your diploma
74PuhkeMarcus-HeinrichMM3200:42:10Your diploma
75SoopMarekMM3300:42:44Your diploma
76KuldkeppKristiSK ProrunnerWN500:43:01Your diploma
77MaideMartinMM3400:42:43Your diploma
78PertKarol-MM3500:42:59Your diploma
79GussevRainMM3600:43:08Your diploma
80MetskaevHelgerMTAMM3700:43:15Your diploma
81EsklaAlgoMM3800:42:22Your diploma
82ToomikAnderoNõmme Kalju FCMPA400:43:28Your diploma
83SkvortsovPavelSecond WindMM3900:43:11Your diploma
84MiljukovEskoMM4000:43:14Your diploma
85KuusTarvoMM4100:43:46Your diploma
86RemselJesperMPA500:42:14Your diploma
87PaumverkMihkelSK FortisMPA600:42:59Your diploma
88KoppelAndresTTÜMM4200:43:50Your diploma
89LahnoNikolasSpartaMPA700:43:57Your diploma
90HudilainenEerikTreeningpartner/Diadora noortetiimMPA800:44:01Your diploma
91RegoMarioPõhjakeskusMM4300:43:42Your diploma
92GillJakobMM4400:44:08Your diploma
93JärvelahtVeljoMM40800:44:13Your diploma
94EttiTaaviMM4500:44:15Your diploma
95PaasMikk1.jalaväebrigaadMM4600:44:16Your diploma
96SuurMarekProekspertMM40900:44:15Your diploma
97KösterRaulMyfitness ViruMM45700:44:24Your diploma
98KudrjavtsevKonstantinSillamäe KJK KALEVMM4700:44:31Your diploma
99LutsVahurMM55300:44:35Your diploma
100LuiksMeelisTelia SKMM401000:42:27Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.