Results 10 KM

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
1MedarMartiTreeningpartner/Diadora noortetiimMMN100:34:37Your diploma
2KuleshovAleksandrTreeningpartnerMM100:34:51Your diploma
3MiljandKarl RaunoMM200:34:59Your diploma
4AlamaaArviMM300:35:11Your diploma
5JoalaJannoTallinna SS KalevMMN200:35:33Your diploma
6StrokovDimitriSecond WindMM400:35:45Your diploma
7TammMartinMM500:35:49Your diploma
8NiineKristjanMM600:36:31Your diploma
9SulevVeikoKaitsevägiMM700:36:26Your diploma
10MetsMadisSK ProrunnerMM800:36:46Your diploma
11MasikTambetSK KolepahaMM900:36:57Your diploma
12BõmbergRainMTÜ SpordiseltsMM1000:36:56Your diploma
13LagodaLuna-Aleksandras/k MitšWTA100:37:08Your diploma
14GrossJaanusMM40100:37:36Your diploma
15TibarMarionSparta/ MarshWN100:37:50Your diploma
16JesinSanderViKeMPA100:37:55Your diploma
17BõkovRainerKJK VikeMMJ100:38:06Your diploma
18VeilbergMeelisViKeMM55100:38:16Your diploma
19SoosaluKarl1.JALAVÄEBRIGAADMMJ200:38:59Your diploma
20KõrranTimmoGardenaMM1100:38:51Your diploma
21RebaneAleksanderWürthMM1200:39:02Your diploma
22BarausovDenisMPA200:39:03Your diploma
23SaarKaidoBRONX WOODMM50100:39:05Your diploma
24SaemCarlTallinna SS KalevMPA300:39:10Your diploma
25EdelaTõnis1.JALAVÄEBRIGAADMMJ300:39:15Your diploma
26AltMartiMMJ400:39:19Your diploma
27RehelemStevenTreeningpartnerMM1300:39:29Your diploma
28BykovGrigoriiSecond WindMM1400:39:27Your diploma
29KuslapMinnaSK JooksupartnerWN200:39:47Your diploma
30LuikTarmoKlubituMM1500:40:07Your diploma
31LeisSten-JörgenAndsumäe SKMPA400:40:27Your diploma
32TreierJanaWN300:40:26Your diploma
33BrovkoNataliaWN40100:40:34Your diploma
34VoroninDmitriKJK 'Kalev' SillamäeMM45100:40:31Your diploma
35PihlakLauriSpartaMM1600:40:36Your diploma
36KaskaHardyMPA500:40:52Your diploma
37FlorenKelliMTÜ KF SuusaklubiWN400:40:54Your diploma
38RõukMargusMM1700:40:58Your diploma
39PalutajaArviMM45200:40:59Your diploma
40KudrjavtsevKonstantinMM1800:41:14Your diploma
41SuvorovAnatoliKJK 'Kalev' SillamäeMM40200:40:49Your diploma
42OttoAleksanderMPA600:41:43Your diploma
43ElbergAinar1.JALAVÄEBRIGAADMM1900:41:44Your diploma
44ReinapAivarTäppsportlasedMM45300:41:51Your diploma
45PohlakTarmoSK JooksupartnerMM40300:41:55Your diploma
46TukanovKonstantinMM40400:42:02Your diploma
47EgorovaAnastasiaSecond WindWN500:42:03Your diploma
48RosenbergTiitPõhjakompaniiMM2000:42:15Your diploma
49RemmelgAlariHiiumaa jooksugruppMM2100:42:15Your diploma
50KasekampAndrusMM40500:42:06Your diploma
51AlnekKarmen1.JALAVÄEBRIGAADWN600:42:21Your diploma
52LukkIsabel AgnesMyFitness ViruWTA200:42:26Your diploma
53TammTaaviTartu KalevMMJ500:42:27Your diploma
54Nu?ezAntonioMM2200:40:37Your diploma
55MüllerMaximilianmamaster ftwMM2300:42:29Your diploma
56VeeremaaAnaliisWTA300:42:00Your diploma
57KebjaReigoEesti Energia SpordiklubiMM2400:42:36Your diploma
58SchmidtRobertRKIKMM2500:42:42Your diploma
59MamedovaSainaWTA400:42:53Your diploma
60KannelRannoNorma OKMPA700:42:56Your diploma
61LehtMagnusHiiumaa jooksugruppMM2600:42:58Your diploma
62MirotvortsevaJekaterinaWTA500:43:15Your diploma
63KriikRistoMM2700:43:13Your diploma
64KurgRaimoMM2800:43:20Your diploma
65VisterMarttiEesti HöövelliistMM2900:43:27Your diploma
66PeernaBritaCFC Jaak Mae SuusakoolWTA600:43:32Your diploma
67KannaSanderMPA800:43:31Your diploma
68JõgiMartinMM3000:43:17Your diploma
69HaljasteKardoMM3100:42:14Your diploma
70HarjoMarlenWNN100:43:45Your diploma
71TaalmannPriitMM3200:43:24Your diploma
72LilleVeikoOK WestMM3300:43:57Your diploma
73LilleViljarMM3400:43:57Your diploma
74ÕunapGeidiSK Vanad OlümpiaaladWTA700:44:01Your diploma
75VaksTanelmalwarebytesMM3500:43:58Your diploma
76KallasteCarl RobertKaitsejõudude SporiklubiMPA900:44:15Your diploma
77LauterJanekMM3600:43:54Your diploma
78KoskinenMarkoNarva Eesti GümnaasiumMMN300:44:29Your diploma
79AviMadisMM3700:44:28Your diploma
80PappelJaanusMM45400:44:31Your diploma
81KajuAleksanderMPA1000:44:29Your diploma
82SelinKatrinKJK'Kalev' SillamäeWTA800:44:32Your diploma
83MaasikKadriWN700:44:11Your diploma
84LiinUrmasTÜASK FitnessklubiMM40600:44:22Your diploma
85SeemaRaulMM40700:44:30Your diploma
86TšernovMeelisMM3800:44:38Your diploma
87RajuHeidiWN800:44:31Your diploma
88JakobsonTaaviMM3900:44:02Your diploma
89GornostaevaEkaterinaWN900:44:49Your diploma
90HaldJonas TrierMM4000:44:30Your diploma
91BulinaJuliaNarva Motus SpordiklubiWN1000:44:56Your diploma
92RommeisMarcoMM40800:44:55Your diploma
93ToomRainiMM40900:44:56Your diploma
94VallikAndiMM4100:44:57Your diploma
95AasAndresMM401000:44:52Your diploma
96PilvetEinarMM45500:44:57Your diploma
97KeppAndreasMPA1100:45:07Your diploma
98KogriIngmar1.JALAVÄEBRIGAADMMJ600:45:08Your diploma
99AntonovBorisMM4200:45:02Your diploma
100VannGeorgMM4300:44:40Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.