Tulemused 2016 21km

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
1GoriunovAlexanderMM101:10:41Your diploma
2VinogradovYuryMM201:10:56Your diploma
3KaisÜlariSK JooksupartnerMM301:13:10Your diploma
4KallasteJaanusTreenigpartnerMM401:13:27Your diploma
5Vilaplana VilarOriolMM501:13:31Your diploma
6KülmJürgenDiadora/TreeningpartnerMMJ101:14:30Your diploma
7MändlaMairoMM601:14:56Your diploma
8IlumäeIndrekMM701:15:17Your diploma
9KirsipuuRihoAudentese SKMMN101:15:34Your diploma
10PollCrisAQVA SPAMM801:16:05Your diploma
11TammMartinRapla JooksuklubiMM901:16:24Your diploma
12SulevVeikoLäänemaa KJKMM1001:16:28Your diploma
13KalaTaaviSK Pleki PandeMM1101:17:44Your diploma
14MetsMadisSK ProRunnerMM1201:18:08Your diploma
15AntonArviSeiklushuntMM1301:18:27Your diploma
16JuhkovJanarTreeningpartner Diadora jooksutiimMM1401:18:49Your diploma
17PiipKaarelSK ProRunnerMM1501:19:01Your diploma
18MummIndrekSpartaMM45101:19:10Your diploma
19RidamäeAlarTreeningpartnerMM45201:19:10Your diploma
20SimsonPriitEesti PäevalehtMM1601:19:18Your diploma
21KukkKaisaTreeningpartner/DiadoraWN101:19:32Your diploma
22MäeotsJannesSK ProRunnerMM1701:19:41Your diploma
23GeringMargusMM1801:19:50Your diploma
24SallaRaimoTÜRI JÕUDMM1901:19:57Your diploma
25BõmbergRainTelia SpordiklubiMM2001:19:57Your diploma
26VõsuMarekValio Eesti ASMM2101:19:58Your diploma
27BauvaldAndresTelia SpordiklubiMM40101:20:03Your diploma
28KaasikRagnarTreeningpartnerMM40201:20:19Your diploma
29TiiksaarAaroMM2201:20:23Your diploma
30BelousovAlekseiMM40301:20:46Your diploma
31RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM40401:20:49Your diploma
32KohoTanelSK ProRunnerMM2301:21:08Your diploma
33VahkalKaidoSK ProRunnerMM40501:21:12Your diploma
34VainerMiikoMTA SKMM2401:21:17Your diploma
35KuleshovAleksandrSpartaMM2501:21:29Your diploma
36MonveltLauriSchnelli SKMM2601:21:31Your diploma
37PilliMoonikaSK JooksupartnerWN201:21:39Your diploma
38SnitsarenkoTarassMM2701:21:41Your diploma
39KajariPriitMM45301:22:34Your diploma
40AaveMariusSK ProRunnerMM2801:22:39Your diploma
41NikolajevDmitriKKT OIL OÜMM45401:23:09Your diploma
42BoikovMariTreeningpartner/DiadoraWN301:23:14Your diploma
43HummalErkkiSpartaMM40601:23:16Your diploma
44FreibergArviPioneeripataljonMMJ201:23:32Your diploma
45TerepingMikkMM2901:23:46Your diploma
46TavitsGaabrielWeekend Warriors IIMM40701:23:53Your diploma
47TõnströmEnariPioneeripataljonMMN201:23:54Your diploma
48TislerRaidoMM3001:24:02Your diploma
49SaarHeigoTreeningpartnerMM45501:24:04Your diploma
50LundverMardoMM3101:24:06Your diploma
51HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMJ301:24:14Your diploma
52KingoGunnarMM3201:24:33Your diploma
53ViikojaJanekMM3301:24:39Your diploma
54DubrovskiJanTelia SpordiklubiMM3401:24:45Your diploma
55VelbaHilleviWN401:24:48Your diploma
56OinusTiitSK ProRunnerMM3501:24:51Your diploma
57RohelpuuEnnoSK VõhmaMM45601:25:10Your diploma
58LumbergAlariTori SpordiklubiMM3601:25:18Your diploma
59TiitsRaunoMM3701:25:20Your diploma
60PaabstelJuhanMM3801:25:26Your diploma
61ShipunovIvanMM3901:25:32Your diploma
62PärnaAinMM4001:25:39Your diploma
63KimaskEduardSK JooksupartnerMM40801:25:46Your diploma
64TreierTarvoSpartaMM4101:25:54Your diploma
65KiviLiinaSK JooksupartnerWN501:25:55Your diploma
66BauvaldIndrekSpordiseltsMM4201:25:59Your diploma
67VafinRenatMM40901:26:44Your diploma
68KüttisRadekSK JooksupartnerMM401001:26:55Your diploma
69PihlakLauriSpartaMM4301:27:05Your diploma
70VeideHannesSaint Gobain Glass EstoniaMM401101:27:05Your diploma
71ReiljanRaul1. jalaväebrigaadMM4401:27:10Your diploma
72VerevmägiKristiinaTäppsportlasedWN601:27:11Your diploma
73LiinUrmasTÜ ASKMM401201:27:14Your diploma
74VeeroosErkiTreeningpartnerMM4501:27:18Your diploma
75LepikKaiaTäppsportlasedWN701:27:22Your diploma
76KrimmRaidoTreenigpartnerMM4601:27:27Your diploma
77GaydonPaulMM401301:27:28Your diploma
78MuromägiAvoMM4701:27:42Your diploma
79VirkusHannesMM4801:27:50Your diploma
80AssonAilarSidepataljonMM4901:28:00Your diploma
81NassarOskarMM5001:28:05Your diploma
82ReimetsRamonSeakisaMM5101:28:07Your diploma
83KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM5201:28:13Your diploma
84KuuskmäeGertMM5301:28:18Your diploma
85TinteraJiriMM5401:28:29Your diploma
86JürsSanderMM5501:28:36Your diploma
87ÄrmUrmasMM50101:28:41Your diploma
88LehtlaReigoSAKU MARATONMM45701:28:41Your diploma
89PehkKarlMM5601:28:46Your diploma
90VasilievPetrMPA101:28:48Your diploma
91KalaElarKVÜÕAMM5701:28:51Your diploma
92SäärHarryÜhinenud GängstaräpparidMMN301:28:52Your diploma
93MõekEgonGlamox HE ASMM401401:28:57Your diploma
94SaarRaigoMM5801:29:02Your diploma
95JakobsonÕnne-LiinaSpartaWN801:29:11Your diploma
96ChilipenkoAlexeyMM5901:29:18Your diploma
97KuuskJaanusSpartaMM6001:29:27Your diploma
98AlverOliverMM6101:29:34Your diploma
99AunpuRivoTreeningpartner/BriketipoisidMM6201:29:37Your diploma
100SmorodinDmitriMM6301:29:42Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.