Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimeDiploma
1AusPriitTreeningpartner/AdidasMM100:30:23Your diploma
2WachiraIbrahim MukungaMM200:30:29Your diploma
3TserepannikovSergeiTreeningpartner/AdidasMM300:31:25Your diploma
4LehismetsPriitTreeningpartner/AdidasMM400:31:56Your diploma
5VinogradovYuriSylvia.gatchina.ruMM500:31:59Your diploma
6KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM600:32:06Your diploma
7JõesooArgoMM700:32:08Your diploma
8JürsSanderAudentesMM800:32:19Your diploma
9TubilisTaaviSK AUDENTESMM900:33:13Your diploma
10RataseppRaitTriSmileMM1000:33:18Your diploma
11MedarMartiTREENINGPARTNER DIADORA/ARCOTRANSPORT NOORTETIIMMMJ100:33:25Your diploma
12MänniAllanAUDENTES/ELUJOOKSMM1100:33:27Your diploma
13HussarKarelSK JooksupartnerMMN100:33:30Your diploma
14TippiBerttreeningplaan.eeMM1200:33:37Your diploma
15SulevVeikoMM1300:34:26Your diploma
16ReinartHardotreeningplaan.eeMM1400:34:31Your diploma
17LuikLauriLÄÄnemaa KJKMM1500:34:33Your diploma
18PollCrisLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM1600:34:56Your diploma
19VeilbergAgoKjk VIKEMM50100:34:59Your diploma
20KuleshovAleksandrSpartaMM1700:35:05Your diploma
21IlumäeIndrekMM1800:35:09Your diploma
22MändlaOliverTallinna TehnikakÕrgkoolMM1900:35:20Your diploma
23RidamäeAlarTreeningpartnerMM45100:35:22Your diploma
24NõmmRaivoSveba-Dahlen SpordiklubiMM2000:35:30Your diploma
25KiviojaKaidiRakvere KJK Vike/Vinni VakWNN100:35:30Your diploma
26KaasikRagnarTreeningpartneridMM40100:35:40Your diploma
27VahterKaitSpartaMM2100:35:52Your diploma
28SimsonPriitElva JooksusariMM2200:35:58Your diploma
29ReitsnikTarmoStaminaMM40200:35:58Your diploma
30MetsMadisToilaMM2300:36:00Your diploma
31TreppKaarelVinni VAKMPB100:36:02Your diploma
32KukkKaisaTreeningpartner/DiadoraWN100:36:03Your diploma
33MummIndrekSpartaMM45200:36:03Your diploma
34BõmbergRainElioni SpordiklubiMM2400:36:03Your diploma
35SongiseppKasparElva SuusaklubiMM2500:36:07Your diploma
36RinkMeelisSK Viljandi JokkerMM40300:36:15Your diploma
37JuhkovJanarTreeningpartner DiadoraMM2600:36:26Your diploma
38KoskinenMarkoäkke SK/Narva Eesti GÜmnaasiumMMJ200:36:32Your diploma
39KruutTaaviMMN200:36:25Your diploma
40PalmiRasmusMM2700:36:35Your diploma
41RehelemStevenTreeningpartnerMM2800:36:34Your diploma
42MonveltLauriSK SchnelliMM2900:36:36Your diploma
43BelousovAlekseiSylvia.gatchina.ruMM40400:36:38Your diploma
44DubrovskiJanMM3000:36:46Your diploma
45TiiksaarAaroBE GroupMM3100:36:50Your diploma
46GaydonPaulMM40500:36:53Your diploma
47KaursonTomasLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM3200:36:56Your diploma
48NisloniRainerSK ProRunnerMM3300:36:58Your diploma
49VäljaotsKainTÄppsportlasedMM40600:36:59Your diploma
50ViikojaJanekSINDI SK KALJUMM3400:37:01Your diploma
51JaksonAhtoSK ProRunnerMM40700:37:05Your diploma
52KrautmanAlarKrautmani TerviseakadeemiaMM45300:37:24Your diploma
53PavljukVladislavSillamÄe kalev KJKMMJ300:37:24Your diploma
54KüünrussReemetMM3500:37:24Your diploma
55KindelHannoSK ProRunnerMM45400:37:26Your diploma
56NevolihhinKellyViKeWN200:37:32Your diploma
57SeppelAndresMM3600:37:31Your diploma
58VainerMiikoMM3700:37:36Your diploma
59ŠkubelAndreiMM3800:37:36Your diploma
60HummalErkkiSpartaMM40800:37:45Your diploma
61AaveMariusRahvatantsuansambel TarbatuMM3900:37:46Your diploma
62SaarHeigoTreeningpartnerMM45500:37:48Your diploma
63PajusteJüriTamsalu SUKLMM4000:37:47Your diploma
64KohoTanelMM4100:37:50Your diploma
65KrimmRaidoTreeningpartnerMM4200:37:44Your diploma
66PilliMoonikaSK JooksupartnerWN300:37:57Your diploma
67MäeTambetKahe Silla KlubiMM4300:37:52Your diploma
68ValdmaaLauriSK ProRunnerMM4400:38:03Your diploma
69LutsMarekTÄppsportlasedMM45600:38:04Your diploma
70TõnneGreteEMÜ SKWN400:38:18Your diploma
71TimmRimoMMN300:38:15Your diploma
72RõukMargusMM4500:38:30Your diploma
73KukkKasparMM4600:38:36Your diploma
74HeideRaikoSaunapunkt/StaminaMM4700:38:43Your diploma
75SootsViivi-AnneSparta SKWN40100:38:46Your diploma
76ErnitsRandoMMJ400:38:41Your diploma
77AavikAiveWN50100:38:31Your diploma
78KalaTaaviSK Pleki PandeMM4800:38:35Your diploma
79PuhuSilleSK CYCLONWN500:38:48Your diploma
80KõivKertaWN600:38:53Your diploma
81JakobsonEeroMM4900:38:48Your diploma
82TreierTarvoSpartaMM5000:38:57Your diploma
83GillMihkelEesti LennuakadeemiaMM5100:38:57Your diploma
84VerevmägiKristiinaTÄppsportlasedWN700:38:59Your diploma
85NagelGeorg HaraldSk AaspereMMJ500:38:58Your diploma
86TreierJanaSpartaWN800:39:00Your diploma
87TibarMarionWN900:39:03Your diploma
88BarsegjanAstrid MaiTreeningpartnerWNJ100:39:03Your diploma
89SiimerMartinLiValMM40900:39:01Your diploma
90RaudseppStevenVÕrukad jooksevadMM5200:39:09Your diploma
91NagelKarl-GustavSk AaspereMMN400:39:04Your diploma
92RiksRandoSk AaspereMMN500:39:04Your diploma
93MägiMadisHausersMM5300:39:16Your diploma
94ÄrmUrmasMM45700:39:14Your diploma
95KimaskEduardSK JooksupartnerMM401000:39:15Your diploma
96KiigemägiMaitMM5400:39:18Your diploma
97JürgenAloMM5500:39:23Your diploma
98RootsKristjanMPA100:39:29Your diploma
99PaaneRistoMM5600:39:29Your diploma
100TomsonTauriRSK sPORTKUNDA MPA200:39:29Your diploma

Pages

Viking Line Night Run Estonia is proud of our supporters:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, ASTERA, GKR Trade, Viru Õlu, Photopoint, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, Nivea, KAUPMEES, Gardena, Ice Power, Sky Plus, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Clock partner: POLAR. Media partner: EESTI MEEDIA

 

 

Partners

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, EVG Print, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.