Diplomid 4 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingNetoaeg
MaripuuPilleNDiplom
SarriKristaNDiplom
MAASINGMAINDiplom
KarlisMalleNDiplom
KaskmanElisabethNDiplom
SarriAnnemariNDiplom
RuusHeliNDiplom
KarlisMarleenNDiplom
VäravasMarjaanaNDiplom
SamraOlgaNDiplom
HimmaTiinaNDiplom
KalvikÜlleNDiplom
SursuHellePPANDiplom
KÜTT-TAPPOKRISTINDiplom
AleksejevaMarinNDiplom
RiisaluHelleNDiplom
MetstakHäliNDiplom
ÖebiusSandra-LyNDiplom
KÜTTKATRENDiplom
VissakRiinaNDiplom
RandmaaMeriliNDiplom
ÖebiusJanaNDiplom
PiirisildTriinuNDiplom
UueniLiseteNDiplom
PoolmaSirlySanitex EestiNDiplom
VainuBeritNDiplom
LiisMerikeNDiplom
JõekäärMalleNDiplom
StreljajevaAlevtinaNDiplom
HeinmetsGretelNDiplom
KermSigneLinnumetsaNDiplom
MäomaJaanaNDiplom
RattKristelNDiplom
AadomaaAnne-MaiNDiplom
lainkristelNDiplom
SirelpuusilviNDiplom
SarapuuKadi-RiinNDiplom
KoiduSonjaNDiplom
RattLiiNDiplom
KasuEhaNDiplom
KurveKristiNDiplom
KaljosKerttuNDiplom
IvainenAiriNDiplom
KasuSandraNDiplom
SarapuuAnnaNDiplom
TammearuLeaNDiplom
ÕisKristaNDiplom
TammMariNDiplom
TammPiretNDiplom
muruveeeneMTÜ SpordiseltsNDiplom
LiivaSandraNDiplom
MURDMirjamNDiplom
PrintsmannLiisiNDiplom
PeilHelenMTÜ SpordiseltsNDiplom
KuustikKristiNDiplom
PiispeaAnneNDiplom
LepviikmanEveNDiplom
GaverElisMTÜ SpordiseltsNDiplom
SeeraHelerinNDiplom
JõgiElinaNDiplom
AdratKristaTriatloniklubi 21.CCNDiplom
PIISPEAAMANDANDiplom
LõokeElinNDiplom
RaivoHelenaNDiplom
RuutoMadliNDiplom
MännigoReginaNDiplom
HERMANNKERTTUNDiplom
OtsMelissaNDiplom
VetelaAdrienneNDiplom
MALVAPILLENDiplom
MännigoBirgitNDiplom
MurdLiinaNDiplom
PäriKairiNDiplom
VahulaJutaNDiplom
MurdMartaNDiplom
TimuskAmandaNDiplom
LehtsaarRagneNDiplom
KudeviitaKrõõtHC VipersNDiplom
MurdMaareNDiplom
TeinbasSiiriRakvere KaupmeesNDiplom
KõvaHeliNDiplom
KinkAgnesNDiplom
HimuškinDesireeNDiplom
KaljuneemEvaRakvere KaupmeesNDiplom
PeikerMargretNDiplom
AunapKristiNDiplom
ListmanÜlleRakvere KaupmeesNDiplom
MeidlaAireNDiplom
SuurraidGeteNDiplom
UueniKairiNDiplom
BaumanSädleenNDiplom
PerijainenKatrinNDiplom
KimaskNataljaNDiplom
IskülElisabethNDiplom
SkatškoNadeždaAS HoolekandeteenusedNDiplom
SivardAidiNDiplom
leibanneliNDiplom
KimaskValeriaNDiplom
KlimenkoSilviNDiplom
KaldmaAveNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.