Diplomid 4 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingNetoaeg
LehtSaskiaNDiplom
KondojaMarinaNDiplom
PalmsaarRebellaNDiplom
AmbosLiinaNDiplom
JõgiKaisaNDiplom
SenkaEilisNDiplom
SallaKajaNDiplom
KaugerandTuuliNDiplom
MoorAndraNDiplom
RüütliAnneliisNDiplom
KaugerandTiinaNDiplom
LeppikKerstiNDiplom
AlberJaneNDiplom
KaringMirellNDiplom
KoppelAmeeliaNDiplom
AasaAnneliiseNDiplom
BoomSirjeNDiplom
ArendiTriinu LiisNDiplom
UttMaiaNDiplom
PiirsaluAnneliNDiplom
TernoTiinaNDiplom
ArendiRiinaNDiplom
JalastTriinNDiplom
AasaBeritNDiplom
HeintaluTailiNDiplom
KruuseAnniNDiplom
MajoriKülliNDiplom
KaareTriinSelverNDiplom
ReeleNaumoskaNDiplom
AvameriEgliNDiplom
LoiteKarmenNDiplom
HarjuLianeNDiplom
RannamäeSiiriNDiplom
KamarSilviNDiplom
SchumannÄdu IgrisNDiplom
LapinaJelena Eastman Specialties OÜNDiplom
Waldstein-HarjuIngridNDiplom
LichtfeldtArabellaNDiplom
LümatIrenaNDiplom
KrjatalovaViktoria Eastman Specialties OÜNDiplom
VissakEgleNDiplom
LepikultRenaTTÜNDiplom
LümatStellaNDiplom
ValdnaEve-MaiNDiplom
GeineKristelNDiplom
PõldmaHeleenVirudent hambaraviNDiplom
TalalajevaViolettaSillamae GümnasiumNDiplom
OtsMarjeNDiplom
FedynaViktoriyaVirudent hambaraviNDiplom
TalalajevaVeronikaSillamae GümnasiumNDiplom
BaidakTiinaNDiplom
RebaneLeiliNDiplom
PedaiAnelyNDiplom
SirendiReginaNDiplom
PihelGrete LiisNDiplom
PiipEvelinNDiplom
ValterSandraNDiplom
MaidveeRiineNDiplom
VaideAuliNDiplom
StserbakovaRitaNDiplom
Hannus-TähepõldSirliSaue KJKNDiplom
VälbaÄlisNDiplom
ValterAnetteNDiplom
PiilbaumHelinaNDiplom
TähepõldEsterSaue KJKNDiplom
PartsKerdaPüssi SKNDiplom
MištšukTatjanaNDiplom
RõukMiaNDiplom
PetrovaJaanikaLille koduNDiplom
VaabelReetNDiplom
ASTERANNELINDiplom
RannalaReelikaLille koduNDiplom
JoassooneDianaNDiplom
LiivatKristinaNDiplom
KelkIngeNDiplom
PopovaVeronikaLille koduNDiplom
JoassooneMariliisNDiplom
PÕLDERETNDiplom
HansschmidtGerliNDiplom
KapustinaSvetlanaLille koduNDiplom
VõsaAiriNDiplom
PerssonFrejaMaire TohvNDiplom
PIKHOFFLIINANDiplom
AleksandravitšukMariaLille koduNDiplom
PerssonIrisMaire TohvNDiplom
LEPPTRIINUNDiplom
TõnnsonHeveNDiplom
HermannTeaNDiplom
GolubevaElviraNDiplom
UUENITIINANDiplom
RähniLiisNDiplom
AbramIrisSK Saue TammedNDiplom
LaiJelenaNDiplom
UUENIENE-MALLNDiplom
AvarlaidMarjuNDiplom
RudenkoAnastaciaNDiplom
JagudinKarinaNDiplom
RudenkoIrinaNDiplom
JagudinLiinaNDiplom
ReitsnikLauraNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.