Diplomid 4 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingNetoaeg
SammaVilmaNDiplom
BrõtkiMariliNDiplom
VolkovaMarinaNDiplom
KoonikKaireNDiplom
TohvMaireMaire TohvNDiplom
BrõtkiMariiNDiplom
SanderTerjeNDiplom
KoonikKaisaNDiplom
ErteImbiNDiplom
LaanisteBertaNDiplom
PartsAnett LiisaAmbla SKNDiplom
SokolovaAnastassiaNDiplom
PõlluElizabethNDiplom
NaumovaTatjanaNDiplom
JoosuMelissijaNDiplom
ArrakAnna-LiisaNDiplom
GinžulSvetlanaNDiplom
TammJanneNDiplom
SellEmiliaNDiplom
TammEikeNDiplom
EimpaluHeliNDiplom
MaakaarKaireNDiplom
SellRailiNDiplom
NõmmelooMariaNDiplom
LembergTerjeNDiplom
GävgänenLeaNDiplom
LaatsRailiNDiplom
FlotskajaUljanaNDiplom
PõlluTiinaNDiplom
UukaredaAnnikyNDiplom
KaarlõppMarlenNDiplom
KosterenkovaGalinaNDiplom
AllasPilleNDiplom
UstavSigritTrikitNDiplom
MägiMalleNDiplom
TammÜlleNDiplom
ZaitsevaIrinaNDiplom
RistlaMerikeNDiplom
kollomeriliisNDiplom
SatsiTiinaNDiplom
KožurovHelenNDiplom
VolkovaAnastasiaNDiplom
PavlovaDianaToredad NDiplom
kollomerleNDiplom
KarilaidMargitNDiplom
Volkova-KellardElizabethNDiplom
LihtfeldtKadiToredad NDiplom
KaukülaRuttNDiplom
MoonMarianneNDiplom
RaheÜlleCoats Eesti ASNDiplom
MetsaruMaileeSõmeru PõhikoolNDiplom
HeinjärvHelenaKiviõli NoortekeskusNDiplom
PoomMatildaNDiplom
PaniElinaNDiplom
VolkovaLjudmilaNDiplom
MägiMaarja-LiisHKScanNDiplom
TohverTriinuKiviõli NoortekeskusNDiplom
ErapartAveNDiplom
KolinHannaK-rautaNDiplom
MeriloMelanyNDiplom
HarkmannEikeNDiplom
NormakBreth AreannKiviõli NoortekeskusNDiplom
LaevEneNDiplom
VauAnneNDiplom
TarassuTatjanaNDiplom
PullatJanaNDiplom
NormakGerel AtheronKiviõli NoortekeskusNDiplom
RaidloRuthNDiplom
RokkaRiinaMTÜ SpordiseltsNDiplom
HärmJohanna MariaKiviõli NoortekeskusNDiplom
AruReetRakvere KK LaulukoorNDiplom
PõldmäeTheaspordiseltsNDiplom
FilippovKerttuKiviõli NoortekeskusNDiplom
RIINERMAIRENDiplom
ArimäeMaarikaNDiplom
LarionovaPolinaNDiplom
TreierMargitNDiplom
KaselaEgleKiviõli NoortekeskusNDiplom
MärtsonNadezdaNDiplom
HeinjärvLiinaKiviõli NoortekeskusNDiplom
PärnEinikeNDiplom
LaheÜlleNDiplom
EhinaKristinaNDiplom
ÕunMerikeNDiplom
MoldauMeribelKiviõli NoortekeskusNDiplom
Ehina-PopovaKseniaNDiplom
ÕunAksaNDiplom
ÕunapuuAgeNDiplom
LehtMaireNDiplom
SirgeKersti1. jalaväebrigaadNDiplom
MorelKristinaNDiplom
Ehte-SuveMeelikaNDiplom
ToomingasKaireNDiplom
AugHelleNDiplom
SelgisRitaPuhastusekspertNDiplom
SoomerKairiNDiplom
VäinasteHeliNDiplom
PaabstelMaarikaNDiplom
BauvaldMariNDiplom
PappelSusannaLindon SpordiklubiNDiplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.