Kõige erilisem ööjooks juba peatselt. Eesti Ööjooks - Talve eri läheneb mühinal!

Ööjooksu meeskonna, toetajate ja loomulikult ööjookasjate ühine kingitus Eestile sajandaks juubeliks on lähenemas.
Rajale lubatavad 3000 osalejat on juba suures osas selgunud ning viimane tuhatkond pääset ootavad registreerujaid ja elamusi otsijaid.

Ööjooksu elamus, sh ilutulestik, tulekeeled, palju head muusikat ja valgusmäng ootavad kõiki osalejaid 29. detsembril 2018 Rakveres. Lisame veel juurde kauni EV100 medali, Viking Line´i kinkekaardi ja jõulukaunistustes Rakvere linna ning aasta kõige erilisem Ööjooks on tõsiasi. Lumi, tuulemöll ja tuisk muudavad selle elamuse ainult sedavõrd väärtuslikumaks. Seega - pöidlad pihku!

Ära maga on pääsme soetust maha - kohtume kaks päeva enne aastavahetust Rakveres!

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.