Auhinnad, preemiad, e-diplom, medal, särk

E-diplom ja fotod:

  • Allalaetav e-diplom osalejale on kättesaadav koos lõpliku finišiprotokolli valmimisega Viking Line Eesti Ööjooksu veebilehelt www.ööjooks.ee hiljemalt 7 päeva peale jooksu.
  • Osalejatel on võimalik vaadata ja alla laadida fotosid sündmusest alates mõned päevad peale jooksu. Fotod paiknevad Snap.ee keskkonnas ja on lingina kättesaadavad www.ööjooks.ee lehelt. Ööjooksu ametlikud fotod on osalejatele tasuta.

 

Viking Line kinkekaart:

Kõik põhidistantsidel osalejad saavad Viking Line´lt kinkekaardi edasi-tagasi reisiks Helsingisse, kahele. Minek ja tulek ei pea toimuma samal päeval. Reisijatasu 5 €/suund. Lapsed kuni 11-aastat reisivad saatjaga tasuta.

 

Lõpetaja medal:

Kõik 10 km ja 21,1 km lõpetajad saavad finišis Viking Line Eesti Ööjooksu medali.

 

Särkide väljastus:

  • 5; 10 ja 21,1 km distantsi registreerumishinnas sisaldub Viking Line Eesti Ööjooksu hingavast materjalist Nike jooksusärk (registreerumisel tuleb valida sobiv suurus). Registreerumisega kaasnev T-särk ootab ees 17.08.2019 a võistluskeskuses.
  • Registreerumisel valitud särgi suurust ei ole väljastusel 17.08.19 võimalik muuta.
  • Särke väljastatakse ainult 17.08.19 kuni kell 23.30. Särkide postitust ei toimu. Osaleja kaotab õiguse särgi lunastamiseks peale 17.08.19 kella 23.30.

 

Tipp-võistlejate tunnustamine:

  • 21,1 km parimaid 3 naist ja meest tunnustatakse karikate ja toetajate auhindadega, 6 naist ja meest toetajate auhindadega. 
  • 10 km parimaid 3 naist ja meest tunnustatakse karikate ja toetajate auhindadega. 
  • Parimate autasustamine toimub Rakvere linnastaadionil 17.08.2019 a. kell 23.10. Tule ela kaasa ja saa võimas elamus - pealtvaatajatele tagatud vihmakindel tribüün.

 

PANE TÄHELE!

Stardikoridori ja Viking Line Eesti Ööjooksul osalema pääsevad ainult Ööjooks 2019 ametlikus särgis ja numbrit rinnal kandvad osalejad (rinnanumbrit ei väljastata 5 km läbijale).

2019. aastal ei ole Ööjooksul lubatud osaleda kepikõndijatel ja lapsevankritega osalejatel. Nõue on sisse viidud osalejate turvalisust silmas pidades. Vabandame.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.